Wpis z mikrobloga

Kupiłem Dior Homme Original. Oczekiwałem identycznego zapachu jak DH 2011 jednak się zawiodłem. Pachnie inaczej.
Mój stary flakon DH jest z 2015 i taki zapach chciałbym uzyskać, chyba zostaje mi drożyzna z eBay i poszukiwanie tam starych wypustów?

#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
@pionas1337:
Z tego co czytałem to po wprowadzeniu wersji 2020, wersja 2011 miała dalej być dostępna jako Dior Homme Original.
Mam rozumieć, że wąchałeś Original i potwierdzasz, że to nie jest to samo co 2011? Bo się zastanawiam czy kupiłem podróbkę, czy Dior poleciał w kulki i original wcale nie pachnie jak 2011.
  • Odpowiedz
@Seshxyz: Będzie ciężko, bo flakon 2015 wypsikany do zera, nie mam porównania.
Dodatkowo też nie jestem takim perfumowym freakiem żeby chociażby odróżniać nuty. Po prostu wiem, że to nie pachnie tak samo, a to co mi najbardziej się podobało w starych to w Original jest ledwo wyczuwalne.
  • Odpowiedz
Też czytałem, że pod koniec czyli 2019 to już DH były mocno rozwodnione, więc może faktycznie to to samo i identycznie jak przy Original bym się zawiódł porównując końcowe wypusty DH2011 do 2015.
  • Odpowiedz
@appul: A odezwiesz się na priv, bo masz zablokowane? Albo napisz tutaj za ile.
Dodatkowo pytanie czy próbowałeś 2011 pod nowym szyldem DH Original? Jakie spostrzeżenia w porównaniu 2011?
  • Odpowiedz