Wpis z mikrobloga

Miał ktoś przyjemność porównywać prade l'homme i prade l'homme l'eau? Ta druga 100zł taniej, delikatnie wyższa ocena na fragrantice, zastanawiam się czy brać, jak zwykła wersja L'Homme mi bardzo podeszła?
#perfumy
  • 10
@vectus: Jak dla mnie lhomme leau jest trochę lżejsza i delikatniejsza niż klasyczna prada lhomme. Nadal łatwo można wyczuć irysa i mydło, tym razem z delikatnymi cytrusami. Na mnie trochę mniej trwała niż lhomme, ale mimo wszystko chyba bardziej kompozycyjnie mi podchodzi l`eau, tym bardziej przy takiej różnicy w cenie - brać i się nie zastanawiać.
@vectus: Jak widać można, to chyba przez bardziej wyczuwalne mydło niż irysa w przeciwieństwie do lhomme, chociaż to tylko moje odczucia. Chociaż w gruncie rzeczy te zapachy aż tak różne zapachy jak niektórzy piszą. Moim zdaniem jeżeli ktoś lubi klasyka to polubi też leau, może nawet bardziej niż l`homme ()
@puyol95: > ale flakon z rossman znajomy brał i bez problemu.


@turzol: U mnie pokazuje ze najbliżej dostępny w lodzi, wysyłka paczkomatem lub kurierem niemożliwa. Pewnie dlatego perfumehub aktualnie nie pokazuje rossmanna jeśli chodzi o cene prady