Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi czy dobrym pomysłem jest zrobienie rurki ze sznurkiem w srodku i poprowadzenie jej ze strychu (gdzie bedzie router) do skrzynki telekomunikacyjnej w garażu? żeby mi później nie wiercili pół domu?
Bo rozumiem że kabel światłowodowy musi być do routera pociągnięty? Nie zwykłą RJ?
W przyszłości mają być światłowody a że domek dopiero powstaje to wolałbym to już teraz ogarnąć.

#internet
#swiatlowod
#swiatlowod
  • 13
  • Odpowiedz
Światło kończy się urządzeniem operatora, z niego ethernet do Twojego routera, więc nie nie musisz ciągnąć światła do swoich zabawek, światło może się kończyć np. w garażu: wtedy w jednym miejscu warto mieć zakończenie kabla ethernet i zasilanie 230V, to wszystko. Kabel ethernet na drugim końcu wpięty do Twojego routera, clear czy coś wytłumaczyć?
  • Odpowiedz
@Zeequen: Co za bzdety, jaka jest roznica miedzy skretka a swiatlowodem w zastosowaniu prywatnym, gdy wiekszosc osob jedzie na wifi? I tak urzadzenia operatorow od strony klienta maja porty na kable miedziane. Napisalem bo moglem komentarz ktory nic nie wnosi?
  • Odpowiedz