Wpis z mikrobloga

odkrywania reguł decyzyjnych


@UlfNitjsefni: tak mi się wydaje. Zresztą z dupy ułożone pytanie i bez sensu, takie żeby własnie złapać kogoś na pierdołach. #!$%@? poziom edukacji inżynierów w Polsce xD
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: spoko ja na bazach objechałem na piątecze i byłem zwolniony z egzaminu bo jako pierwszego nas sprawdzała z kumplem babeczka xD uwielbiała mnie mimo, że #!$%@? się tam znałem. My z kumplem - 5,5 następni już 2,2,2,2,3,,3,3,3,4,42,2,2, xD ale to lata temu #!$%@? już nawet nie pamiętam co tam robiłem
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: tylko ostatnie trzy semestry, tak to prawie kiblowałem bo nudy były. Ciekawie się zaczęło dopiero pod koniec przygody - sieci, rzeczy dla adminów, bezpieczeństwo, jakiś hardening piedoły i trafiłem na geniuszy wśród prowadzących z którymi do dziś utrzymuję kontakt :> również biznesowy :>
  • Odpowiedz
@Aberworthy: no niestety... trzeba przebrnąć przez sporo syfu. Bezpieczeństwo u mnei było genialne. Sieci jakoś mnie bardzo nie interesowały, ale ze spokojem poszły i w miarę ciekawe rzeczy. Ale jakieś Systemy operacyjne na których egzaminie pytania teoretyczne były z dupy i jak dwie osoby napisały to samo, to jedna dostawała maxa, a druga definicje do poprawienia :D
  • Odpowiedz