Wpis z mikrobloga

Siema, 8 listopada mam zamiar polecieć do Londynu na dwa dni i muszę kupić sobie ten day2 test jednak jak sprawdzałem na wielu stronach to nie dowożą do Polski, ktoś zna jakąś stronkę na której można kupić tanio i z dostawą? Ewentualnie czy mógłbym zrobić tak, że kupiłbym test podpisany jako on site ale bym tam nie przyszedł i wpisał tylko jego numer do plf? #uk #anglia #koronawirus
  • 6
  • Odpowiedz
@m4thiz: Zamów jakikolwiek. Najważniejszy już numer zamówienia, który musisz podać w PLF. Jak test do Ciebie nie dotrze to się nic nie stanie. Mają to gdzieś.
  • Odpowiedz
@m4thiz: @gonzo91: te "mają to gdzieś" jest potencjalnie nieaktualne od wczoraj, bo teraz wystarczy antygen, ale trzeba zrobić zdjęcie testu i je gdzieś wysłać. Ciężko powiedzieć co dalej się z tym dzieje, ale straszą, że jak nie wyślesz fotki, to do £1k kary...
  • Odpowiedz
@m_bielawski: @gonzo91: Raz to test powinien dotrzeć przed czasem i masz go wykonać do drugiego dnia włącznie. Mi dotarł dzisiaj, a jutro mam day 2.
Jeżeli nie z jego winy się to stanie, że nie dotrze do niego to nic mu nie zrobią. Tym bardziej jak go już w uk nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
Okej, czyli mam go zamówić na adres mojego hotelu w uk, teraz to ma sens. A można by tak zrobić właśnie z testami on site? Tzn wziąć jakikolwiek za 3 funty i nie zjawić się na miejscu? Do niego też jest dołączany numer?
  • Odpowiedz
@m_bielawski: wystarczy, ale czy jest wymagany ? Co jeśli mam ochote kupić droższy, PCR jak "dawniej" ? Czyli podać po raz siódmy ten sam numer testu ( zmienione ostatnie cyfry ) , których i tak nikt nie sprawdza ?
  • Odpowiedz