Wpis z mikrobloga

Hej,czy ktokolwiek jeszcze aktualizuje repo do kodi? Pytam, bo zakupiłem dziś Mi Boxa i zainstalowałem między innymi Fanfilm. Niestety wiele źródeł nie działa. Czy jest jakaś strona oprócz kodiwpigulce, która zajmuje się tą tematyką? I gdzie znajdę informacje co obecnie najlepiej instalować i jak się odnaleźć w temacie? Pozdrowienia.()
#kodi
  • 12
@kodiwpigulce_pl: w dodatku sportowatv nie działa żaden link od strims.world. Żeby była jasność, nie rzucam się i nie chcę marudzić natomiast dziwi mnie, że to nie działa. Możliwe też, że ja coś robię źle. Lista niedziałających wtyczek jest dłuższa, ale też nie chcę tutaj płakać.
@kodiwpigulce_pl: zauważyłem. W zasadzie, to interesują mnie na ten moment tylko odgrzewane mecze nba, seriale dla różowej i od czasu do czasu działający strim z meczami. Dobra, wgryze się jeszcze w temat. Pozdrowienia.
@drLekarz: do filmów i seriali z napisami zestaw Seren plus konto Real-Debrid, jeśli chodzi o polskie produkcje plus lektor, to zestaw FanFilm i konto tb7/xt7.

Co do sportu to najlepiej jakaś płatna lista IPTV albo kilka maczków i jakiś odpowiedni stalker portal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kodiwpigulce_pl: muszę przyznać, że się z tym Mi Boxem, to konkretnie wpierdzieliłem. Próbowałem znaleźć jakies wideo z poradnikiem na temat tego w jaki sposób instalować apk na tym. Jak podłączyć pendrive żeby to śmigało. A wydawało mi się, że trochę ogarniam internety. Nawet pad od xboxa nie chce się połączyć;D Dramat.