Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gratulacje dla EA za pomysł z rangami w DR. Niedawno dostałem się do 1 ligi i największa porażka to 8:2. Wszystko praktycznie przegrywam albo remisuje. Nie dość że są #!$%@? nagrody to jeszcze takie coś. Już mi się odechciało w to grać i myślę że 1-2 Fut champions pogram i daje sobie spokój z tą grą. Z paczek najdroższy zawodnik jaki mi wyleciał to Mendy którego sprzedałem za 130k gdzie innym dropi jakiś Kante itd. Rynek też kompletnie #!$%@?. Gameplay lepszy od poprzednich odsłon ale Fut w tym roku to nieporozumienie.
#fut #fifa #fifa22
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kokoszka99: czasami zdarzy się ktoś kto robi rq po 3:0 ale co to za zabawa jak raz gra się z gościem poziom niżej, a raz o kilka poziomów wyżej, 0 balansu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@19karol90: nie chce by jeszcze podkręcali, oni z tym przesadzili. Mi jeszcze przed premierą wypadł Aub, kosztował wtedy 50k, nawet po premierze trzymał się między 40-50k. A teraz jest za 8k xD kto miał dobry drop to miał. Jak ktoś nie ma szczęścia to ciężko teraz cokolwiek zarobić
@WUJICO: siłą rzeczy ci co są teraz w 3/4 dywizji za 3/4 tygodnie będą w pierwszej i z nimi będziesz wygrywał


@Kokoszka99: A to nie jest tak, że na koniec sezonu (17 dni) wszyscy będą zaczynać znowu od 10 ligi?