Wpis z mikrobloga

  • 51
@Latarenko Ja rozumiem że lenny face w komciu może sprawiać wrażenie że wypowiedź była błyskotliwa, ale to nie tak działa.

Natomiast włoskie organizacje neofaszystowskie regularnie maszerują ulicami mojego miasta z zaproszenia nacjozwierzat. Mojego miasta które zostało zrównane z ziemią przez ludzi o bratnich poglądach do nich. Łzy za nimi nie uronie i nikt kto ma w głowie coś więcej niż trzy wersy roty, się powinien z tym zgadzać.
  • Odpowiedz
@Latarenko: chyba jakis moderator, kolega z neuropy o ktorym wspomniales zeby nie bral udzialu w marszu poczul sie urazony i Ci usunal komentarz. Spieszmy sie kochac komentarze tak szybko odchodza [*]

@Ofacet: ten marsz jest dedykowany przede wszystkim dla Polakow. G mnie obchodza jacys Włosi.
  • Odpowiedz
@Ignacy_Patzer: z tego co sie orientuje to propagpwanie faszyzmu w Polsce jest karane przez kodeks karny. Skoro faszysci biora udzial w marszu niepodleglosci badz go propaguja to dlaczego @ofacet tego nie zglosi do odpowiednich organow?

Wedlug mnie ten marsz przede wszystkim jest dedykowany Polsce i Polakom.
  • Odpowiedz
@Ignacy_Patzer: no i prawidlowo gdyz to okreslenie jest notorycznie naduzywane przez pewne ugrupowania. W dzisiejszych czasach kazdej osobie ktora jest "nie poprawna politycznie" proboje sie przybic latke faszysty. Jezeli sa dowody na to ze Wlosi propaguja faszyzm to niech odpowiednie organy sie tym zajma. Chyba od czegos mamy sluzby w tym kraju?

@Frasad: czyzbys sugerowal cos na temat pana Trzaskowskiego?
JohnRamboo - @Ignacy_Patzer: no i prawidlowo gdyz to okreslenie jest notorycznie nadu...

źródło: comment_1635108075Z61tDKcFlFMgqg2yyIWLXc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
G mnie obchodza jacys Włosi.


@JohnRamboo: a powinno Cię obchodzić, bo Ci mają faszystowskie zapędy. Jak można akceptować ludzi z takimi poglądami w mieście które zostało najdotkliwiej dotknięte w czasie 2 WŚ?
  • Odpowiedz
Jezeli sa dowody na to ze Wlosi propaguja faszyzm to niech odpowiednie organy sie tym zajma


@JohnRamboo: żeby określić forza nuova jako organizacje neofaszystowską to wystarczy minimalne pojęcie i iq wyzsze niż banan. Pisowcy tego nie mają

Chyba od czegos mamy sluzby w tym kraju?


@JohnRamboo: polska nie ma służb co genialnie pokazuje afera z mailami dworczyka i tym typem z czewy co #!$%@?ł 2 osoby i do tej pory
  • Odpowiedz