Wpis z mikrobloga

Działania #eurortvagd nadają się na nakręcenie afery. Sklep perfidnie wystawia iphone 13 nie mając ich na stanie. Wrzucają codziennie losowe wersje kolorystyczne na kilkanaście minut tak żeby klient myślał, że telefonów jest niewiele, ale na pewno są na stanie. Przy telefonie widnieje informacja, że dostawa "do 3 dni roboczych". Oczywiście dla tego produktu dostępna jest tylko przedpłata.

Po zamówieniu okazuje się, że telefonów nie ma, nie było i mam sobie czekać. Dwa razy zostałem wręcz #!$%@? przez pracowników infolinii, że nie potrafię czytać, bo w regulaminie jak byk stoi, że zamawiając telefon z informacją, że dostawa zajmuje zazwyczaj 3 dni robocze i płacąc za niego z góry to w zasadzie nic nie kupuję.

Jedno zamówienie anulowane, ciekawe jak długo będę czekał na zwrot. Drugie wisi. Orientuje się ktoś, czy w ogóle dostają jakieś telefony?

#iphone
  • 6
@WezniePrzestrzeleCiKolano: ja zamówiłem tam ze statusem "Produkt w magazynie - szybka wysyłka" z możliwością dostawy tego samego dnia :D Oczywiscie lipa, tel nie dostałem, na infolinii jedyne co mi powiedzieli to że oczywiscie dostawy będą ale nie wiadomo kiedy.