Wpis z mikrobloga

Ale poruszenie na tagu, że ludzie chcą kupić 3 części świetnej serii GTA, są ludzie, którzy kupują płatny patch czyli FIFE za 250zł co roku i pakują pare tysięcy w FUTa i co z tego xDD zluzujcie wory
#ps5 #ps4 #gta
  • 13
  • Odpowiedz
@camos: Tematem dyskusji nie jest cena a fakt że #!$%@? potencjał. Zabronili robić mody graficzne do ich gier, po czym sami zrobili średniej klasy mod, za grube cebuliony xD

Może nie spodziewałem się remake jak mafi, ale wystarczyło chociaż poprawić modele i tekstury, a nie tylko dosrać refleksów światła. Ciekawe czy będzie jakiś ekstra kontent, prócz acziwmentów
trejn - @camos: Tematem dyskusji nie jest cena a fakt że #!$%@? potencjał. Zabronili ...
  • Odpowiedz
@murdoc: no jest to debilne, przez to że ludzie kupują takie gnioty to takie gnioty są robione przez firmy które z palcem w d mogą zrobić porządną grę. Po co robić coś porządnego skoro można zmienić kilka teksturek i dodać dwa modele do GTA V online i hajs się zgadza. Wolisz grać w to czy dostać GTA VI? To głosuj portfelem.
  • Odpowiedz
@murdoc: pajacuj dalej, napisałem Ci jasno że chodzi o praktyki w branży. Lepiej przejrzeć na oczy czy komentować każdy wpis w którym jest mowa o remasterze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sahkez: ale co mam przeglądać na oczy? Że jest firma, która na sentymencie nabija kabzę? To jest złe? Czy to że ktoś zarobił kasę i se kupi gierkę za trzy stówy? O które praktyki w branży Ci chodzi?

Nikt Ci tego nie wciska na siłę, ani nawet domokrążcy z tym nie chodzą. Chcesz to kupujesz. Nie chcesz? To nie.

Ale oczywiście na pewno spoko jest nazywanie czyjegoś zachowania "debilnym", bo
  • Odpowiedz
@murdoc: czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy tak nie bardzo? Napisałem Ci dwa razy DOKŁADNIE o co mi chodzi i dlaczego warto takie rzeczy krytykować, nie będę się powtarzał.
  • Odpowiedz
@camos:
"X to debilizm zatem nie rozumiem czemu czepiacie się porównywalnego debilizmu Y"

Ale oczywiście na pewno spoko jest nazywanie czyjegoś zachowania "debilnym", bo se gierkę ktoś kupił

@murdoc:
Typie, ogarniasz że czyjaś decyzja o zakupie nie egzystuje w próżni? Kupując zrobione na #!$%@? gry psuje się rynek i dokłada cegiełkę do powstawania podobnych gówien w przyszłości. Po po co się starać skoro i tak się sprzeda. Zatem
  • Odpowiedz