Wpis z mikrobloga

Kupiłem słuchawki Savio TWS-05. W kilku prostych punktach wymienię co z nimi jest tak, a co jest nie tak i czy polecam. Zacznę od plusów, minusy będą ciekawsze.

Plusy:
- Lekkie
- Wygodne
- Długo trzyma bateria
- Bardzo wygodne pianki (ale to do każdych słuchawek można sobie dokupić)

Minusy:
- Łupią basem i to konkretnie w taki sposób, że nie da się słuchać muzyki (załączam zdjęcie jak musiałem ustawić equalizer, aby były znośne i w takim ustawieniu uważam, że grają okej, niemniej jednak niesmak zostaje)
- Nie ma oznaczenia na słuchawkach L i R (no bo po co....)
- Miały mówić left chanel/right chanel po włączeniu, nic takiego nie ma miejsca
- Pudełeczko ma mega tandetne zamknięcie, które rysuje się od patrzenia.
- Przycisk.... klilk jest za twardy, przycisk powinien się lekko wciskać, a nie tak, że wpycha słuchawkę w ucho.

Czy polecam, raczej nie, kupiłem je za 68 zł, miałem poprzednio jakiś podstawowy model Xiaomi i grały dużo lepiej, ale były mega niewygodne. Także.... no za 68 zł znośne, ale spodziewałem się więcej plusów... Drugi raz bym nie kupił.

@SAVIO_multimedia #sluchawki #muzyka #elektronika #sluchawkibezprzewodowe #audio a krzyczcie sobie na mnie ale zawołam #audiofile #savio
MiszczJoda - Kupiłem słuchawki Savio TWS-05. W kilku prostych punktach wymienię co z ...

źródło: comment_1634895795BhXkAvxZd3Eg5CQ5yfmbuo.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: @mit-nick: Panowie. I tak trzeba zyc! W ogole to przepraszam za ta glupia zabawe. Wypuscili mnie po 28 dniach kwarantanny i sie troche #!$%@? z Chinczykami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. @Miszcz_Joda: Wyjeb te sluchawki kupie Ci nowe. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz