Wpis z mikrobloga

  • 334
@Klimbert PiSowi wolno więcej. Dzień w dzień wyzywają od zdrajców, a jak ktoś im się odwinie to trzydniowa histeria i płacz w polsacie. No komedia
  • Odpowiedz
@Klimbert: Jego błąd polegał na tym, że napisał to do Kobiety i ad personam. Zdrajcy, targowiczanie, antypolacy - jest to rzucane nijako do nikogo, w liczbie mnogiej, do partii politycznej. Nie poruszy to opinie publicznej jak podobne słowa ad personam do Kobiety.
  • Odpowiedz
nawet funfle nie wybrali go w prawyborach

Także dla mnie słaby zawodnik


@koral: to raczej świadczy o "funflach" że woleli Komorowskiego nad Radka. Największym problemem PO jest fakt, że gdyby Tusk wypieprzył z niej wszystkich którzy na to zasłużyli nie wystarczyłoby ludzi do obsadzenia listy wyborczej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Klimbert: przede wszystkim Sikorski ośmieszył się swoimi bieda przeprosinami, zachował się jak niedojrzały dzieciak. Najpierw napisał że wyciąga rękę ale przeprosi tylko jak sam zostanie przeproszony XD. Potem jeszcze opublikował jedne przeprosiny, w których przedstawiał się jako ofiara.
Kempa słusznie (z punktu widzenia polityki) go zignorowała, bo na samoośmieszaniu Sikorskiego zbija kapitał polityczny i nikogo nie obchodzi czy ona go przeprosi.
  • Odpowiedz
PiSowi wolno więcej. Dzień w dzień wyzywają od zdrajców, a jak ktoś im się odwinie to trzydniowa histeria i płacz w polsacie. No komedia


@rothen:

No bo PIS to taki upośledzony, autystyczny bachor. Nikt go nie lubi ale ma taryfę ulgową za swoje upośledzenie.
  • Odpowiedz
@Klimbert: Co ciekawe pierwsza ofiarą morderstwa politycznego był poseł PiS Marek Rosiak zabity przez byłego członka PO. Trochę kota ogonem odwraca Sikorski.
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: nie biorąc pod uwagę kontekstu politycznego to jego zachowanie było bardzo słabe, to odstrasza wyborców niezainteresowanych polityką czyli większość. Jak tak cała opozycja będzie się zachowywać to sprawdzą się groźby Kaczyńskiego, że PiS będzie rządził przynajmniej do 2030 roku, ale ch*j ważne, że miał rację.
  • Odpowiedz
@Sinklinorium: Słuchaj, nie mówię, że kobiet nie wolno obrażać albo żeby były specjalnie traktowane. To nie jest moja opinia. Tak już jest w naszym społeczeństwie (czy to słuszne czy nie to ja tego nie poruszam), że kobiety traktuje się z szacunkiem (w domniemaniu większym niż mężczyzn co jest po***e). Nawet zobacz jaka jest narracja w TV, że obraził kobietę, dżentelmen z Oxfordu! "Kobiety trzeba dążyć szczególnym szacunkiem". Odbiór PRowo jest
  • Odpowiedz
@FieryLuke: Racja to jest też ad personam ale dwie różnice:
- Tusk nie jest kobietą (nie jest moja opinia to że kobiet nie można broń boże obrażać, a mężczyzn można)
- nie jest to obraźliwe w stosunku do wyglądu

Aczkolwiek racja, też potrafi druga strona najeżdżać personalnie na swoich oponwntów
  • Odpowiedz
@Jergen: Tylko, że to działa w dwie strony. Głąby z pisowskiego elektoratu absolutnie nie rozumieją różnicy pomiędzy zwrotem ad personam, a zwrotem do bezimiennej zbiorowości, czy pejoratywnym określeniem jakieś postawy. Zatem Sikorski nie powinien się #!$%@?ć w tańcu, jego odbicie piłeczki jest całkiem dobre i wbrew pozorom do nich trafia. Ilość "folksdojzczów", którymi pisowcy srają jak z karabinu jest porażająca.

Swoją drogą zabawna sprawa, że pisowcy nie rozumieją pewnej kwestii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Klimbert: wczoraj od dziadka usłyszałem, że Donald Tusk wyprowadza Polskę z UE.

Ogólnie ja nie oglądam telewizji i nie rozumiem kompletnie o co chodzi ale mam to w dupie. Staremu człowiekowi nie wytłumaczysz, że telewizja kłamie.
  • Odpowiedz
@Jergen: ale to nieprawda. Ta kobieta wprost jemu zdradę zarzuciła i poleciała sama ad personam, pierwsza.

Tu chodzi o krzewienie w społeczeństwie przekonania, że PiS i aparatczycy zawsze są pokrzywdzeni, a w ślad za nimi pokrzywdzona jest Wielka Biała Polska.
  • Odpowiedz