Wpis z mikrobloga

@ziom1239: Hej. Pytasz mnie czy to dobry pomysł. Powiem szczerze że nie wiem :/ Nie znam jej, nie wiem jakim jest czlowiekiem. Najprościej by było powiedzieć - zerwij kontak zupełnie, i to serio najlepsze wyjscie, ale na to naprawde musisz sobie sam odpowiedziec co pozwoli ci lagodniej przez to przejsc... To banalne ale musisz teraz wszystko rozpatrywać w kategoriach co jest dla Ciebie dobre. Jeżeli takie spotkanie znowu Cie rozbije... nie rob tego. W tej sytuacji o ktorej wspomniałem u mnie doszlo jeszcze do dwoch spotkanań po rozstaniu. Prosiłem ją o spotkanie, ona sie zgodziła, ale dla mnie bylo to jeszcze bardziej niszczące. Bo jak Cie nie kocha, to nie ma już słow i siły ktore by to zmieniły. #!$%@? boli, szczególnie jak jestes wrazliwy, a na taka osobe wygładasz, ale niestety przyszlo nam zycie na takim świecie.
Ja płakałem, prosiłem na kolanach, osmieszalem sie przed znajomymi upijajac sie w trupa przez miesiac, ale tam po drugiej stronie nic juz nie bylo i cokolwiek bym nie zrobil nie bylo odwrotu. Te spotkania nic nie zmieniły tylko przedluzaly moj ból.

Moge pisac banały, ale czas na prawde leczy rany. Sam niestety musisz to przezyc, nikt tego z ciebie nie zdejmie.
Nie myśl ze musisz być silny teraz, siła sama przyjdzie za kilka dni, bedziesznmial duzo energii.
Mi tez sie wydawało to niemozliwe, ale tak jestesmy skonstruowani.

I przede wszystkim, ale tak SERIO, nie myśł ze to Twoja wina. To nie jest nikogo wina. Spotkaliscie sie, mieliscie piekne chwile, ale to się skończyło, tylko tyle i aż tyle.

Ja jestem juz starym dziadem, teraz zblizam sie już do 40 (!!) (i swoją drogą, w ostatni piątek też sie rozstałem z dziewczyną, z jej inicjatywy ;)
Jesteś mega wartościową osobą, świadczy o tym sam fakt jak jest ci teraz cieżko, bo kochałes na prawdę.

Ktoś jeszcze sprawi ze znowu bedziesz szczesliwy. A juz tak na koniec, zycie bywa dziwne, być moze jeszcze kiedys bedziecie razem, teraz musisz iśc sam przez jakis czas.

Śle energie starego dziada, będzie jeszcze pięknie zobaczysz.
  • 4
dziekuje ci bardzo, jest ciężko aktualnie tylko nie wiem co zrobiłem źle bo z dnia na dzień pogorszył się kontakt. Zaproponuje spotkanie aby to wyjaśnić i zobaczę jak się potoczy sytuacja. Jak nie będzie z drugiej strony odzewu to po prostu zablokuje wszedzie aby nie myśleć o niej.