Wpis z mikrobloga

@matumat: wydaje mi się, że różnica jest znośna, ogranicza się do fps i rozdzielczości, wiadomo te rzeczy robią robotę ale nie przesadzajmy jakby to były inne gry jak niektórzy próbują wmówić. Ot różnica jak przy słabszym i mocniejszym PC.

Na ps4/ps4pro te gry działały i wyglądały bardzo dobrze w dniu premiery i w takiej grafice większość je ogrywała.
@profus skoro grało się źle to będzie to uwzględnione w recenzjach? Bo jakoś w większości były pozytywne.

Nie twierdzę, że 60fps nie jest lepsze ale spokojnie się da grać w 30 nawet w tak dynamiczną grę.
@profus no nie do końca na wyciągnięcie ręki, bo są braki.

Po za tym nikomu nic nie polecam, stwierdzam, że da się spokojnie grać, różnice to tylko FPS, nie każdy ma na ich punkcie jebla i nie zgadzam się ze stwierdzeniem że gra to truchło na PS4.

To czy różnica 30 vs 60 FPS jest dla kogoś istotna to niech już sobie każdy sam odpowie.
@Medonix: to znaczy tak: jak miałem Slima to mi 30 klatek nie przeszkadzało, ale jak się pogra w te newgenowe tytuły na piątce w 60 to już nie zechce się odpalać żadnych trupów we wstecznej kompatybilności :p Na pewno w gierkę i tak się gra super, ale jeśli planuje się zmianę w niedalekiej przyszłości to lepiej poczekać
@matumat: no i dodatkowo wczytywanie na ps5 trwa kilka sekund, na ps4 możesz iść na stację po cziperki wrócić zrobić sobie jakąś herbatkę i jeszcze bedziesz czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)