Wpis z mikrobloga

Moderatorzy nie chcą żebyście wiedzieli, ale nie ma prawa zakazującego robienia multikont na wykopie. To prawda, możecie je sobie zrobić i nic wam nie grozi. Sam tak robię średnio dwa razy dziennie od 2016 roku. Mam już 3652 kont na wykopie. Jestem odpowiedzialny za 87% wpisów i znalezisk na tej stronie. Większość ludzi z którymi piszecie to ja.
BestiazWadowic_37 - Moderatorzy nie chcą żebyście wiedzieli, ale nie ma prawa zakazuj...

źródło: comment_1634771152yFmwtoDhH0QBeNtBVNA8cm.jpg

Pobierz
  • 11
@Bestia_z_Wadowic_37: a oto dowód. Wlasnie napisałem do siebie z innego konta. Aby zwiększyć wiarygodność używam VPN aby zmienić lokalizację. Nikt nigdy nie blokuje za multi. Bardzo łatwo to udowodnić. Wystarczy, ze wyślę z różnych kont te samą fotkę zrobioną moim telefonem
@Bestia_z_Wadowic_37: a oto dowód. Wlasnie napisałem do siebie z innego konta. Aby zwiększyć wiarygodność używam VPN aby zmienić lokalizację. Nikt nigdy nie blokuje za multi. Bardzo łatwo to udowodnić. Wystarczy, ze wyślę z różnych kont te samą fotkę zrobioną moim telefonem
@Bestia_z_Wadowic_37: a oto dowód. Wlasnie napisałem do siebie z innego konta. Aby zwiększyć wiarygodność używam VPN aby zmienić lokalizację. Nikt nigdy nie blokuje za multi. Bardzo łatwo to udowodnić. Wystarczy, ze wyślę z różnych kont te samą fotkę zrobioną moim telefonem