Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na czym warto byłoby się skupić jeśli chodzi o MMO na dłużej niż miesiąc? Dawno temu grałem w Tibie, Metina, niedawno skończyłem grać w WoWa i chciałbym spróbować czegoś innego, co również mogłoby mnie wciągnąć. Bardzo na plus byłoby gdyby ta gra posiadała jakiś fajny dom aukcyjny gdzie można sprzedać większość itemków czy gearu (w NosTale fajnie to działało). Głównie zastanawiam się nad ESO, BDO albo New World. Możecie coś polecić? Jakieś plusy/minusy, cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #mmorpg #newworld #eso #blackdesert
  • 15
  • Odpowiedz
@XNiemcu: ja właśnie mam 310h w New World i gra mi się świetnie tylko pytanie czego ty oczekujesz od gry bo w New World masz świetny crafting, mega przyjemne PvP ale za to fabuła i questy to typowe idź, zabij i wróć. Plus endgame jeszcze jest mega skromny
  • Odpowiedz
@XNiemcu: no powiem ci że wszystkie itemy które sa w obiegu są wydropione lub wytworzone wyłącznie przez użytkowników, nie ma sklepów z potkami czy innych podobnych.
Troche takie połączenie
metina i runescape
  • Odpowiedz
@XNiemcu od siebie polecę new worlda jeśli lubisz grać na spokojnie, bdo jeśli lubisz siedzieć 30 godzin na jednym spocie żeby finalnie twoja broń była gorsza zamiast ulepszona xD I Albiona jako coś pośredniego. Z wszystkim podbijaj na pw jak chcesz, chętnie pogadam czy opiszę jakieś tam systemy
  • Odpowiedz
@XNiemcu: w new world market obecnie leży, masowa deflacja, wszystko traci na wartości. Gold mało zdobywasz, a Gold sinki wypłukują minimum 4x tyle co dziennie wygenerujesz golda. Przewiduję niedługo jakąś katastrofę marketu i interwencję new world. Bdo to g**** dziesiątki godzin spędzone na oglądaniu poradników do life skilli i nic się nie nauczyłem, w new world wszystkie profesje w 3dni gry ogarnąłem. Bdo pod tym względem ogromnie nieprzyjazne. Eso odpycha
  • Odpowiedz
@XNiemcu Ja z kolei polecę ESO. Każdy znajdzie coś dla siebie, pvp, endgame pve, solo questy itd. New World nie znam, BDO chwilę spróbowałem i równie szybko odinstalowałem, z resztą wszyscy znajomi którzy odeszli z ESO do BDO wrócili mówiąc, że to typowy grindownik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XNiemcu: te mmo się na tyle od siebie różnią, że najlepiej co zrobić to po prostu spróbować. Zwłaszcza eso i bdo które są śmiesznie tanie. Jeśli już miałbym coś polecić to eso. Zdecydowanie najlepsze mmo w jakie grałem. Nie żałuję żadnej spędzonej w niej minuty. Masz co robić zarówno solo jak i z kumplami oraz randomami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XNiemcu: a i co do domu aukcyjnego to w eso działa to tak, że dołączasz do gildii kupieckiej, oni kupują co wtorek za prowizję za sprzedaż itemów jak najlepszą lokalizację guild merchanta. Także nie ma jednego globalnego. Oczywiście gildie które mają najlepsze miejscówki wymagają większe tygodniowe wartości sprzedaży lub składkę jeśli się nie sprzedało wystarczająco.
  • Odpowiedz
@XNiemcu: Eso jest fajne jeśli chodzi o system aukcyjny. New world to taka niedorobiona gierka jescze. Warto wbić 60 lvl i odłożyć zanim wprowadza coś nowego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Możecie powiedzieć mi coś więcej o ESO? Nigdy nie grałem, za to w Skyrima mam trochę godzin, jeśli jest to jakiś wyznacznik :D New World chyba najbardziej mi podchodzi do gustu, ale przede wszystkim musiałbym pierwsze zrobić upgrade sprzętu a druga sprawa to jest to dość świeży tytuł który boryka się pewnie z problemami wieku dziecięcego, a kosztuje 2x więcej co ESO. Chciałbym spróbować, zobaczyć jak to wygląda i czy wciągnę się
  • Odpowiedz
@XNiemcu: Jak brakuje Tobie hajsu na new world to zainteresuj się tagiem #steampesos .
New world ma bardziej skyrimowy system walki niż eso. W sensie trzeba celować z łuku albo z lasek magicznych jak skyrim.
New world ma tez przewagę nad eso ze nie ma tam żadnego „konta premium” i miliona dlc

Eso warto kupić podstawkę tylko bo potem jedyna sensowna gra to z tym kontem premium jest
  • Odpowiedz
@XNiemcu: New World na razie nie oferuje więcej jak przyjemna grafikę i feeling. Gra jest pusta i uboga, do tego zbugowana. Jest to nawalanka pvp, z elementami rozwoju postaci. Jak lubisz w gierce klimat, elementy rpg, to ESO lepsze.
  • Odpowiedz