Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię Atletico i mentalności tego klubu, a przede wszystkim Simeone. Griezmann prostą nogą wchodzi w głowę Firmino, a ten drze mordę i ma pretensje o czerwoną. Mamy XXI wiek, czy tak trudno poprosić asystenta albo kogoś żeby mu pokazali jakąś powtórkę? Wszedłby na Reddita czy inny Wykop i od razu mógłby zobaczyć co zrobił Griezmann. A ten kilka minut po akcji pretensje nadal i jeszcze się tłumaczy, że on nie widział co się stało xD Po przegranym meczu nie potrafi odrobiny przyzwoitości zachować i pożegnać się z Kloppem tylko od razu do szatni ucieka. Zero kultury. Piłkarze niewiele lepsi, Hermoso robi mega głupiego karnego i wielkie zaskoczenie, że sędzia gwizda xD

O ile jeszcze od piłkarzy można zrozumieć, oni są na boisku i to są emocje, tak trener mógłby trochę kultury mieć.
#pilkanozna #ligamistrzow #laliga #atletico #lfc
  • 2
  • Odpowiedz
Całe szczęście, że spotkanie poprowadził sędzia z jajami, a nie jakiś wymoczek, przy takim Brychu karny z dupy dla płaczków murowany.
  • Odpowiedz
@Nesther: jeszcze jak, byłem pod wrażeniem sędziego, że podjął taką decyzję. Z jednej strony oczywiste, bo to zwykła symulka, tam jeszcze żółta spokojnie mogła wpaść, ale i tak mam świadomość, że niejeden sędzia by to gwizdnął
  • Odpowiedz