Wpis z mikrobloga

Hej, pies brudzi ściany. Mam sobie białe ściany i ten durnowaty pies, chociaż ma swoje legowisko to kładzie się gdzie mu się tam podoba. Kąpany, tak, ale mimo wszystko no nie mogę codziennie kąpać psa :)

Opiera się w paru miejscach o ściany, które bardzo szybko się brudzą. Kompletnie się nie znam na tym. Ktoś mi polecił by na wysokości ok. 0.7m pomalować "lakierem". I, że niby to jest zmywalne.

Ale zastanawiam się, czy może coś tam na te fragmenty ścian czegoś nie nałożyć? Nie wiem co, nawet nie wiem czego szukać.

Miałby ktoś jakieś pomysły? Na wysokości 0.7m dać coś łatwo zmywalnego?

Sorry za tagi, pewnie nieodpowiednie :)

#budownictwo #wystrojwnetrz
  • 13
@lobo: @cacum3: dzięki, no właśnie chciałbym jak najprościej, nie mam zdolności :) Do płytek to bym musiał chyba kogoś zatrudnić. A te dechy to bym chyba umiał przywiercić :) To @cacum3 możesz rozwinąć? Wiem co to boazeria, ale to dla mnie strasznie wygląda :) Raczej coś bardziej jednolitego, łatwego :)
@cacum3: dzięki, myślałem raczej o kleju, to nie ma być super wytrzymałe :) Coś mi pewnie w pobliskim małym budowlanym polecą. Dzięki raz jeszcze, pleksi wydaje się być zajebistym pomysłem i faktycznie, chyba zrobię kolorowo :)