Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie wczoraj do #rtveuroagd po #fifa22 na #xboxseriesx, czyli tą najdroższą wersję. Wchodzę, patrzę na półki, leży tylko wersja XONE/XSX, czyli wersja na poprzednią generację, która kosztowała 40zł mniej. Wołam pracownika, jakiegoś młodego żeby zapytać czy mają, pokazuję mu na telefonie ze strony RTV Euro AGD o jaką grę mi chodzi, to ten mi pokazuje, że przecież leży na półce. No to jeszcze raz mu pokazuję w telefonie, że inna okładka, a on do mnie, że co to za różnica XD. No to w końcu mówię, że to co pan mi pokazuje, to kosztuje 40zł mniej, a ja chcę kupić tą droższą. W tym momencie podchodzi jakaś młoda laska z obsługi, która gdzieś stała obok i mówi żartobliwie, że jak pan chce droższą kupić to idź na magazyn i przynieś, a nie tańszą wciskasz. Poszedł. I mam dwa wnioski. Chyba specjalnie wyłożyli wersję na poprzednie generacje, bo pewnie się nie sprzedaje, a kto się nie zna, to weźmie tą "gorszą", bo przecież to FIFA 22. A po drugie, już wiem dlaczego tacy ludzie pracują w tych marketach, jak nawet nie potrafi stwierdzić, że coś się nie zgadza jak inna okładka + inna cena u nich na stronie sklepu ¯\_(ツ)_/¯
  • 5