Wpis z mikrobloga

czy ktoś tez moze jest zdania ze koronawirus to tak naprawdę postać drugaplanowa? gdy tak naprawdę o co chodzi to chodzi o szczepionki? raz sie najaralem i sobie tak myslalem o co #!$%@? chodzi z tym covidem, przez tyle lat mamy aids, hiv, tyle ludzi to ma, a jednak dalej nie ma szczepionki na to, a pojawia się koronawirus z dupy i ONZ (ktore jednoczy państwa) ma szczepionke w niecały rok czasu

no i tu jest moja teoria, co jesli WHO/ONZ chce zapobiec overpopulation (nie wiem jak to można na polski przetlumaczyc) i podaje ludziom szczepionki z jakimiś nie wiem, chemikaliami czy innymi gównami które przeszkodza w latwej rozprodukcji? przeciez to sie zaczelo w Chinach, czyli tam gdzie jest juz overpopulation, nie wiem, co myślicie? #koronawirus
  • 25
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@galaxybear: czemu międzynarodowe elity miałyby się martwić przeludnieniem?
imo w tym momencie chodzi o kasę, transfer bogactwa w kierunku najbogatszych i zwiększenia kontroli nad społeczeństwami
  • Odpowiedz
  • 1
@Another_One ta #!$%@? czlowieku mowisz o elitach, ludziach którzy mają tyle pieniędzy ze moga kupic wszystko, myslisz ze oni daja #!$%@? zeby jeszcze więcej pieniędzy zarobic? jaki to ma sens niby, na #!$%@? im więcej pieniędzy xD? moze wlasnie im chodzi o zmianę świata w jakiś sposob
  • Odpowiedz
@Another_One: Może też chodzić o to, żeby ludzie nie zdychali na trawniku tylko na spokojnie ograniczyć populację. Mniej ludzi to więcej zasobów dla bogatych, a do #!$%@? na potrzeby bogatych starczy dużo mniejsza grupa niewolników.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@galaxybear: to nie lepiej wypuścić wirusa który byłby z małą śmiertelnością, dobrze się roznoszący i powodujący bezpłodność? Przecież już byśmy byli załatwieni, po #!$%@? bawić się z szczepionkami których wielu ludzi i tak nie weźmie i ktore są mniej gorzej dostępne tam gdzie ludzie mnożą się jak króliki?
@r4do5: w sumie to samo, jeśli chodzi o depopulację to szczepionki zdecydowanie nie są skutecznym rozwiązaniem imo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pesa_elf: mogą dać, tylko tu chodzi o efektywność, tego wirusa złapią wszyscy którzy mogą go złapać, szczepionek można odmówić, można zakombinować i olać.
Plus szczepić zaczęli od i tak de facto bezpłodnych staruchów w krajach pierwszego świata a najmniej chętni do szczepienia są młodzi zdrowi i płodni jak tylko się da. No super depopulacja.
Jakby mogli to by wsadzili bezpłodność w wirusa, nie w szczepionkę, tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Gościu nie opanował używania słowa szedłem, tylko pisze szłem. Nawet wbudowane w telefon lub przeglądarki słowniki zaznaczające błędy mu nie pomogły. Ale nie przeszkodziło mu to w ujawnieniu wielkiego spisku światowych agencji.
  • Odpowiedz
@Another_One: A jakby tobie w ogródku zaczęło koczować 50 bezdomnych, to też przeszedłbyś nad tym do porządku dziennego? Tak właśnie elity postrzegają obecnie ludzkość. Oby ta teoria była prawdziwa i szzepionka będzie powodować masowe wymieranie. Planecie i społeczeństwu nie są potrzebne przygłupy robiące to co im w tv powiedzą
  • Odpowiedz
@galaxybear smieszne jest to, ze nikt z was nie pomysli, ze te szczepionki pozwola przezyc jak who/onz/kosmici wypuszcza innego wirusa ;p

w waszych umyslach to tylko szczepionki zabijaja nie? ;p a pomysl. Lepiej zabic tych oswieconych i myslacych samodzielnie niz tych podporzadkowanych... szach mat kut*wa xD
  • Odpowiedz