Wpis z mikrobloga

@DESiGNER86: to fajnie. Oby tak dalej.

@rhapthorne: nie słuchaj tego #!$%@? o powidokach
a tymczasem na stronie rtings.com (ktora jest dla mnie wazniejszym zrodlem wiedzy niz randomowy wykopek):
The LG C1 OLED is the best TV we've tested in the OLED category. It delivers stunning picture quality that should please most people.

Sadly, OLEDs risk permanent burn-in, but we don't expect this to be an issue unless you watch a
@Marcines: bierz oleda i się nie zastanawiaj. Jedynie zastanowiłbym się nad firmami widmo które oferują sprzedaż (a taką jest dla mnie z podanego linku). Wolałbym trochę dołożyć i wziąć z pewnego źródła
@stormkiss: pod każdym tematem oled wypisujesz to samo :) jeśli Cię nie stac na taki tv to wporzo, ale nie odbieraj innym radości z korzystania. Skoro juz cytujesz rtings portal to poczytaj sobie test wypaleń własnie i po
@rbbxx witaj rbbdicksie, nie przypominam sobie żebym zachwalał owy telewizor, a jedynie pisałem że otrzyma VRR - i otrzymał, a to jak działa to nie wiem, bo nie posiadam tego modelu, lecz po testach wydaje się że pozostawia wiele do życzenia... dzięki za ozn, pozdrowienia i dobranoc