Wpis z mikrobloga

@DziQ86: jest zasada 2/3. Pierwszy daje ten ktory ma gorsze 2 z 3 statystyk: 1) "nowsze konto" (slabszy join date) 2) mniej postow 3) mniej fg na koncie. Mozna tez wezwac moda do wiekszych trejdow ale czasami trzeba poczekac.
@bullsh1t: @Miecz12: Nie znałem tej zasady, bardzo pomocne, dzięki!
Miałem kolesia co chciał wczoraj ode mnie Andariel Visage kupić, zgodził się i ... cisza. Dlatego nie wiedziałem czy mam jakieś dodatkowe kroki podjąć (kwiaty, randka) czy ki #!$%@?.
@DziQ86: ja zrobiłem tylko 1 trade do tej pory i szczęśliwie trafiłem bardzo ogarniętego i kompetentnego kontrachenta.
1) napisał do mnie na DM, podał region, grę / hasło
2) spotkaliśmy się w grze, otworzył okno trade i położyłem klucze z hrabiny, które sprzedawałem, ale bez akceptu handlu
3) koleś przesłał mi na d2jsp fg, odświeżyłem forum, zobaczyłem na koncie goldy
4) zaakceptowałem trade

Chłopak polecił mi do większych deali brac mediatora
@Bolok66: i zawsze jak ktoś nalega mocno na to żebyś ty pierwszy zamienił i nie ma na koncie +10k fg i join z 2018 albo wcześniej to odpuść trade. Lepiej stracić 50-100fg i szukając innego klienta niż dać się wydymać bez mydła.
@DziQ86: Jest od chooja scamow ludzi z nowymi kontami, jesli ktos ma malo postow, join date z dzisiaj to nie dawaj pierwszy xd do wiekszych wymian bierz mediatora

Pamietaj ze jsp nie zwroci fg jak ktos cie oszuka

https://forums.d2jsp.org/forum.php?f=250

Cala ta strona to jeden wielki SCAM xd uwazajcie na siebie. I nie kupujcie fg ze strony jesli o tym kiedykolwiek mysleliscie...

“Its jungle out there”

Tak samo uwazajcie na stare konta
@Xemioza: Rozumiem że trzeba uważać. Niestety mam wrażenie że czasy świetności tradu na kanale/przez tworzenie gry mineły. Od 2 tygodni bujam się z dobrymi itemami których się nie mogę pozbyć.
@DziQ86: Zasada jest taka, jesli jest to kwota na ktora mozesz pozwolic sobie zeby stracic to “GO FOR IT” a jesli sa to np cale twoje oszczednosci wtedy albo dajesz drugi albo mediator
@DziQ86: trzeba uważać tez na nowe konta z około 10000fg i jedną gwiazdką. Ktoś mógł kupić fg od d2jsp, skupić itemy i zaraz może tych fg nie mieć. A jak zrobi refund kasy ze strony to zabierają całe fg graczom z którymi się wymienił xD. On nic nie traci, dostaje kasę na konto, a ty zostajesz bez fg i itemów.