Wpis z mikrobloga

@blackphoenix: Tak, miałem to wypełnione i dałem firmie, która jechała ze wszystkimi paczkami. Dodatkowo zrobiłem listę rzeczy typu:
- kartony z ubraniami - 6,
- kartony ze sprzętem kuchennym - 2,
- kartony z książkami 4,
...i tak dalej.
  • Odpowiedz
@blackphoenix: Nie, tego nie robiłem. Tylko na kartony, kilka wpisów z walizkami (też typu dwie walizki ubrań) i tylko większe rzeczy osobno, jak lampa czy trenażer wioślarski.
  • Odpowiedz
@blackphoenix: ALE! To było w maju 2020 (więc nie tak dawno) i przewoziła mnie firma. Może gdy sie jedzie samemu, to jest inaczej. Nie sądzę, żeby robili problemy. Gdy się ja przeprowadzałem, to granica była zamknięta z powodu pandemii i prawie każdy samochód sprawdzali.

Btw. gdzie będziesz mieszkać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zashi: Ja planuje się zgłosić na czerwony pas odpraw, niech patrzą do woli. Trzeba zgłosić to trzeba, wódki ani fajek nie wioze, to pewnie puszczą. Jedyne co na lekkim przypale to ~30kg żarcia xD
Na początek okolice Oslo, po kilku miesiącach zobaczymy.
  • Odpowiedz
  • 0
@blackphoenix ja to wypełniałem dla firmy przeprowadzkowej, taki był wymóg. Prócz tego jak sam jechałem swoim autem , swoimi gratami to nic takiego nie wypełniałem.
  • Odpowiedz
@blackphoenix jechałem miesiąc temu wypakowany swoim samochodem po dach, żarcia, wyprawka nowych rzeczy dla bliźniaków które są w drodze itd. Zielonym pasem, 2 pytania czy szczepiony i drugie żeby dać paszport dla potwierdzenia tożsamości.

Z 5 lat temu wzięli mnie na dokładną kontrolę, też miałem w opór żarcia w samochodzie jechałem sam, 6 godzin siedziałem w izolatce jak wszystko sprawdzali. Po czym kazali wszystko spakować i jechać dalej. Nie masz co panikować,
  • Odpowiedz