Wpis z mikrobloga

Mimo nocnej pory zapraszam do wykopowej ligi fantasy NBA, liga jest bardzo podobna do np. fantasy premier league i innych, różni się tylko drobiazgami które wytłumaczymy chętnym razem z @Vojtazzz: . Chętnych proszę o zgłaszanie się, podam wtedy link do dołączenia do naszej ligi. Draft przewidziany jest na tę niedzielę, 28 października o godzinie 20. Zapraszam!

#nba #koszykowka #nbawykop
  • 114
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Fajnie by było jakby się wszyscy przedstawili coby wiedzieć kto jest kto (żeby nie było tak jak w FPL i FCL, gdzie spora część uczestników jest anonimowa). Moja drużyna nazywa się Bazinga :)

BTW oficjalny tag do fantasy NBA to #nbawykop ?
  • Odpowiedz
@beerceps01: Może być. Wszystko jedno w sumie :P. Samych centrów nie dostaniesz bo przecież są ograniczenia co do pozycji, których autopicki muszą się trzymać. Najwyżej wydraftujesz Love'a, Rose'a, Rubio, Gordona i Szczepana Curry'ego :P

@UlfNitjsefni: System losuje kto ma jaki pick w pierwszej rundzie. Draftujesz zawodnika z danym pickiem i czekasz na następny wybór. W rundach nieparzystych draftujemy według kolejności losowania, w parzystych na odwrót. Czyli w 10-osobowej
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Bzium to ja, to chyba żadna niespodzianka :P Nie wiem co z nimi, ale fajnie by było jakby wszyscy byli wiadomego pochodzenia. Jaki jest limit graczy? 20? Przy 20 to w ostatniej rundzie będziemy już wybierać spośród woźnych i asystentów trenerów chyba...
  • Odpowiedz
@beerceps01: Ja mam drużynę "Polonia", w fantasy nba już grałem i bardzo mi się podoba :D, a jakby się jeszcze udała liga rodaków, gdzie większość zawodników byłaby aktywna przez cały czas trwania (to wada wielu lig, że po pierwszym tygodniu-miesiącu-półroczu ;] wielu uczestników zapomina o swoich drużynach) to już w ogóle by było wyśmienicie. Trochę szkoda, że liga jest w systemie roto a nie H2H, chyba więcej emocji w tej
  • Odpowiedz
@fulgencjusz-rougon: O, dobra, to jak jesteś w temacie to ogarniajcie to tam. h2h jest fajne, ale to wszyscy muszą grać praktycznie czynnie cały sezon, inaczej słabo wychodzi. No i na pierwszy raz nie porywajmy się na coś takiego
  • Odpowiedz