Wpis z mikrobloga

Burwa
Ale się z rozowa #!$%@?

Szukam z rozowa mieszkania na wynajem w Szczecinie.
Wstajemy rano koło 10 i patrzymy sobie w łóżku mieszkanka, znaleźliśmy jedno, lokalizacja ok, kota można mieć, opłaty do dogadania. Ogólnie wszystko było git. Zapytaliśmy czy możemy dzisiaj przyjechać obejrzeć i ewentualnie podpisać umowę. Okazało się, że tak. Wiec dzida na pociąg bo musieliśmy dojechać z poznania do Szczecina.

Dojechaliśmy, poszliśmy odrazu do mieszkanka i gadamy o nim. Wszystko super fajnie, mniejsze niż na zdjęciach ale to tam nic takiego.
W końcu dochodzimy do etapu umowy. Czytamy w umówię, że powierzchnia ponad 84m2 a to mieszkanie miało w ogłoszeniu i tak na oko 40m2.

Pytamy o co chodzi, okazało się, że mieszkanie jeszcze jest z córka właścicielki i ona mieszka w drzwiach koło naszego xD
Najlepsze ze koszty dzielone tak że córka płaci 1/3 rachunków a my z rozowa 2\3. Do tego jeszcze router który nie jest u nas a u tej córki xDD

No #!$%@? nie chcemy wynajmować mieszkania z kimś kompletnie obcym i dzielić się opłatami bo dlaczego?

Czy takiej informacji, że to jest cześć mieszkania na wynajem a nie całe mieszkanie powinno być odrazu w ogłoszeniu?
Bo #!$%@? hajs na bilety stracony, czas zmarnowany. Dzień w dupe bo jakaś babka nie mówiła o najważniejszym.

#mieszkania #wynajem #szczecin
  • 15
  • Odpowiedz
@snickers111a: @dzieju41: To jest chyba Chmielna 23 na Pomorzanach. Ogólnie całkiem spoko lokalizacja ale mieszkania w Etapie I były tylko od +84m2 a rozmieszczenie pokoi było takie by łatwo było je przerobić na kilka kawalerek pod wynajem więc ewidentnie celowane w inwestorów.

Deweloperka to rak
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Trochę inna skala jest mojej wypłaty, ani ona ani moja praca raczej nie ma wpływu na twoje życie.

Rynek się zmieni a #!$%@? z perspektywy normalnego użytkownika mieszkania zostaną z nami bardzo długo, nawet jak już zapomnimy kto to w ogóle wybudował.
  • Odpowiedz
  • 0
Trochę inna skala jest mojej wypłaty, ani ona ani moja praca raczej nie ma wpływu na twoje życie.

@koolexe: skala twojego wpierdzielania się w czyjś portfel za to jest praktycznie taka sama.

a #!$%@? z perspektywy normalnego użytkownika mieszkania


A wiesz że mieszkania można łączyć i dzielić? Wow oto wielką tajemnica
  • Odpowiedz