Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie na xsx ori and the will of the wisps bo mam ochote na jakas gierke tego typu wlaśnie. Czy rzeczywiście ta gra jest tak trudna? ogolnie jak oceniacie gierke ? Jakie macie zdanie o niej . Widzialem w cholere pozytywnych opinii i bardzo wysokie oceny. Na xsx lata w 4k 60 fps ? Tak tak wiem że jest w gp ale nie korzystam ,obcy izolacja tez kupilem na plycie. #xsx #xbox #xboxseries #xboxseriesx #ori #xboxone #gry #konsole #xbox
  • 10
@needer: Gra 9,5 na 10! Trudny może być początek, zależy od Twojego doświadczenia w metroidvaniach, rozumienia mapy itd. Zręcznościowo jest spoko, miałem jeden problematyczny fragment pod koniec fabuły, a tak to luz. Trochę trudności na początku miałem też z walką, ale po uzyskaniu większej ilości HP (zielone orby) już nie było żadnego problemu.
Graficznie na XSX cudo, cały klimat i fabuła (!!!) rewelacyjne. Na początku byłem nieprzekonany, ale jak już wsiąknąłem
@SrebrnySurfer: wlasnie szukalem takiego czegoś bo jestem juz przemeczony sandboxami itp pogralem valhalla,w3, metro exodus, rdr2 nawet skończyłem fajne gry ale na dłuższe granie..potrzebuje pograc w cos "innego"
@needer: skorzystaj z gpu za 4 złote za 30 dni. Albo ci się spodoba i przejdziesz bo całość ma 15h albo ci się nie spodoba i stracisz 4 złote. Myśle se gra będzie bardzo trudna ale to jest fajna rozrywka.
@needer: Przeszedłem jedynkę większość rzeczy na 100%. Gra jest mega raczej nigdy się nie zaciąłem a nie jestem jakimś wielkim graczem. Najlepsza platformówka w jaka grałem, dwójka to jest rozwiniecie i jest dużo łatwiejsza bo już znasz mechaniki z jedynki. Moim zdaniem powinieneś zagrać najpierw w Blind forest.
@Ale_co_to: zamowilem pudlo za 40 zl obcy izolacja to samo , wiem ze gp taniej ale lubie miec dobre gry w pudelkach, pozniej mozna odsprzedac jak ewentualnie nie podejdzie albo przejdę.