Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@JakTamCoTam: Też próbowałem, powiedziałem że mam 11 lat. Ale jakiś dziad coś bredził o kremówkach, pytał czy je lubię i czy ich amerykańską wersję; creampie też bym chciał. Podejrzana sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@fozolif: najlepsze że jak próbujesz takim osobom wytłumaczyć że to oczywista zarzutka to by powiedział "nie no co ty, jakie 2137, jaki papież co ty gadasz, oni tutaj się zbierają przecież napisane jest" i nie przemówisz
  • Odpowiedz
Po prostu Jakubiak jest kretynem pozbawionym umiejętności krytycznego myślenia.
Owszem, robi spoko piwka i ma kasę, ale wciąż jest kretynem.
Ma kasę, bo w latach 90 miał układy i możliwości i dobrze się zakręcił, ale nadal jest kretynem. Niczym nie różni się mentalnie od kolesi instalujących AnyDeska i dających sobie zajumać kilkaset tysięcy albo od podstarzałych Grażynek wysyłających kasę amerykańskim żołnierzom piszącym z nimi.
  • Odpowiedz
Po prostu Jakubiak jest kretynem pozbawionym umiejętności krytycznego myślenia.

Owszem, robi spoko piwka i ma kasę, ale wciąż jest kretynem.

Ma kasę, bo w latach 90 miał układy i możliwości i dobrze się zakręcił, ale nadal jest kretynem. Niczym nie różni się mentalnie od kolesi instalujących AnyDeska i dających sobie zajumać kilkaset tysięcy albo od podstarzałych Grażynek wysyłających kasę amerykańskim żołnierzom piszącym z nimi.


@Nienachalny_Janusz: Powiedział czop z serwisu dla mądrych
  • Odpowiedz
@deeprest: Z jednej strony pozornie masz rację bo dał się nabrać jak dziecko, ale z drugiej jak ma się posiadanie wiedzy na temat ekonomii, podatków, prawa pracy itp. do znajomości gównomemów o papieżu? Jeśli dla ciebie nieznajomość memów przez osobę, która raczej nie jest z pokolenia ich używających jest oznaką niskiego intelektu to raczej nie z jego intelektem a ztwoim jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
do znajomości gównomemów o papieżu


@LubieChleb: Przecież tu nie chodzi o te 2137, ale o samą treść absurdalnego smsa, którego czuć żartem jak stąd do Rio, jeszcze z zapłatą w kopiejkach.
  • Odpowiedz
@deeprest: No i tu się myślisz, bo w dzisiejszych czasach takie bzdury często okazują się prawdą. Jedynie numer 2137 definitywnie przesądził o fakowości takiego komunikatu. Wiesz, z Leppera też się śmiali, że tajnych więzień CIA w Polsce nie ma, bo się im wydawało to głupie, a prawda jaka była wszyscy pamiętamy. Nie zdziwiło by mnie gdyby taki protest miał dojść do skutku, a kopiejki to tajny kod. Brzmi niedorzecznie, ale w
  • Odpowiedz