Wpis z mikrobloga

- Witaj Lewis, nazywam się Sir Lewis Carl Davidson Hamilton, tak ten starzec na którego patrzysz to Ty sam z przyszłości. Jestem podróżnikiem w czasie, wykorzystałem dziurę czastoprzestrzenną i dylatację czasu, której konfiguracja nie powtórzy się już za mojego życia, nie będę mieć drugiej szansy. Słuchaj mnie uważnie.
- ......
- Słuchaj, bo mam ostrzeżenie, zaraz się spotkasz z 14 letnim chłopcem, Twoim fanem, masz na niego wielki wpływ, jak to idol. Masz mu coś powiedzieć, coś co go zniszczy, zniszczy jego marzenia o ściganiu, załamie go, i znajdzie sobie inne zajęcie, kopanie piłki, hodowanie jaszczurek, cokolwiek. Rozumiesz? Zrozumiałeś mnie? To bardzo ważne... mój głos słabnie, czuje że moje zmysły drętwieją, to znaczy że wracam już do swojego wymiaru czasoprzestrzennego... zrób to!
*
*
*
- o jakiś miły chłopiec, mój fan, a ja chyba miałem omamy z przemęcznia, co tam młody, chcesz autograf na kasku i wspólne zdjęcie? Nie ma sprawy! Jeździsz w kartingu? Tak trzymaj! Powodzenia. #f1
koralowiecc - - Witaj Lewis, nazywam się Sir Lewis Carl Davidson Hamilton, tak ten st...

źródło: comment_1634410275TVeJ1vgpK4TiCYYSpzFWvD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz