Wpis z mikrobloga

Nadrabiając odcinki widzę, Przemek to jest ten typ, który wszystko chciałby na swoją korzyść załatwiać kosztem innych i w białych rękawiczkach. Kiedy jednak nagle to on musi wyjść na światło dzienne to od razu płacz, krzyk, zgrzytanie zębów i drapanie o ścianę, bo jak to inni nie mają moralności. On za to nie ma kręgosłupa moralnego albo ma go złamanego od ciężaru tych łoniakòw na głowie #hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Igauana: Ja!!! Ja, jakiś tydzień myśle, że bym wytrzymała tylko po to, żeby go bestialsko rzucić i skomentować jego obleśne łoniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co? Chwilowo mam czas więc mogłabym się poświecić dla dobra ludzkości ! Bez zbliżeń oczywiście, bo tego już bym nie dźwignęła
  • Odpowiedz
@Rosalinea: w ogóle ta edycja budzi jakąś generalną chęć - wstydliwą i zatrważającą - #!$%@? kilku osobom, nawet nie mówię ( i od razu mówię, ze się BARDZO sprzwciwiam),ze fizycznie, ale żeby zrobić tak, by w przysłowiowe pięty im poszło. moim zdaniem to wynika z małej, ale istniejącej obawy, ze ludzie takie mogą być. bo niby wszyscy wiedzą w teorii, ale tu jest takie zagęstnienie narcyzmu, egoizmu, głupoty, fałszu, nieszczerości,
  • Odpowiedz
@matsumo: dokładnie tak. Hipokryzja w tym sezonie osiągnęła apogeum.

Najpierw cała grupa nie wiedząc dlaczego stanęła przeciwko Wiki. Później cała grupa na czele z Łoniakiem ryła Miękkiemu beret w stylu " pozbądź się fitnesiary, będziesz szczęśliwszy"
Miękki pozbywa się jej i nie jest dzięki temu szczęśliwszy, wręcz przeciwnie.
Teraz Łajno próbuje sobie budować nową relacje, zostawiając sobie Łoniaka na zapas i nie pozwalając mu na to samo.
Wszyscy chcieli.i deklarowali układ, nikt nie wytrzymał, ale nadal nie widzą błędów u siebie i wytykają
  • Odpowiedz