Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@macs_9 @korpoRator: hmmm brakuje mi w tych kalkulatorach uwzględnia rozliczania się że współmałżonkiem.. nie biorąc tego pod uwagę i uwzględniając większy limit dla drugiego progu szacunki są zbyt optymistyczne...
  • Odpowiedz
będzie musieć zrezygnować z cotygodniowego spa tragedia


@dupo_kanapka: Tragedią to jest to, że pomimo kolejnego wzrostu obciążeń podatkowych pracującej części społeczeństwa żaden z problemów (zdychająca edukacja, zdychające uniwersytety, zdychająca energetyka, zdychająca ochrona zdrowia, zdychająca dyplomacja, zdychające służby komunalne) nie zostanie nawet tknięty, a różna szarańcza (500+, księża, pisowcy, patologia z Polski Z) się po raz kolejny nachapie.
  • Odpowiedz
Z drugiej strony jak znowu PO dojdzie do władzy to będzie i drogo i ciapato na ulicach - sytuacja jest beznadziejna.


@Perdition: I już po tym widać, że mieszkasz w Pierdziszewie Mniejszym i w dupie byłeś, a nie w powiatowym - kolorowo na ulicach jest już od kilku lat, dokładniej od jakich 4-5.

Jedynym wyjściem byłoby wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych, przynajmniej w kwestii obsadzenia koryta mielibyśmy jakikolwiek głos.


@Perdition
  • Odpowiedz
@Gwendeith: pójdzie po podwyżkę, albo przejdzie na b2b. Poradzi sobie, nie tak jak główny elektorat PiSu.


@resource_1337: Na wykopie b2b i kwota wolna to chyba jakieś słowa klucze, które interlokutor rzuca bezrozumnie, aby stworzyć jakieś wrażenie obytego w temacie. Wiesz, że wraz z Polskim Wałem wchodzą także obciążenia dla ludzi na b2b, które prędzej spowodują, że czesc ludzi wroci na UoP, a nie odwrotnie?
  • Odpowiedz
będzie musieć zrezygnować z cotygodniowego spa tragedia


@dupo_kanapka: Jakiego spa, tacy ludzie często mają kredyt na mieszkanie, żonę i trójkę dzieci na utrzymaniu i to są często dylematy czy wyjść z dziećmi na lody czy kupić kanapę do salonu, bo siedzimy na panelach. Wiem, bo mam takich kolegów w pracy. Natomiast jak ktoś jest singlem w kawalerce to za połowę tej pensji może co tydzień latać do Dubaju na dziwki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szkodzik: @korpoRator: liczy #!$%@?, przy 17k uop klamie o ponad 1200-1500 miesiecznie :) poza kwiatkami "na nowym ładzie zarobisz -600zł"

@pieczywowewiadrze: muszę sobie to przeliczyć bo mi przy 14,5k liczy 126 pln straty na miesiąc. Myślisz, że ten kalkulator mógłby celowo #!$%@? liczyć?
  • Odpowiedz