Wpis z mikrobloga

Po cholere krecic gowno burze. Typ mysli że jakimś marnym komentarzem wywoła jakieś poruszenie.. to jest normalny tag, nornalne rozmowy i dorośli ludzie, nikt nikogo nie linczuje i nie zamierza poniżać jakimiś telefonami. To, że czasami baleron albo ktorys z tagowiczow wypije za duzo i zrobi łajno na tagu to nie znaczy, że skaczemy sobie do gardeł na śmierc i życie. Marna próba. A w ogóle to leci kłódeczka bajo.
@LuckyStrike: miałem oglądać z robotniczym browarem w łapie, ale wolałem z dziećmi pograć w gry planszowe niż słuchać Steka. Rozumiesz? Wiesz co to rodzina? Dzieci? Spędzanie wspólnie czasu z rodziną? POLECAM! spróbuj.
Wgl co to #!$%@? za myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo Steku ma live to mamy rzucić wszystko i #!$%@?ć i hejtować. Ty masz takie sposób działania? Ustawiasz sobie życie pod Wykop i YT?
wolałem z dziećmi pograć w gry planszowe niż słuchać Steka. Rozumiesz? Wiesz co to rodzina? Dzieci? Spędzanie wspólnie czasu z rodziną?


@grubas_ulany: Ostatnim razem jak opisywałeś tu swoje wspaniałe życie to nie było w nim dzieci. Co to za dzieci? Twoje?
ja opisywałem swoje życie?


@grubas_ulany: no było o twojej willi z ogrodem i pięknej aryjskiej partnerce która porządnie zarabia. nie pamiętasz?

a co do dzieci to mnie mało interesują, sam wyskoczyłeś z tematem gier planszowych z dziećmi to sie pytam czy twoje bo nie zgadza się to z twoimi poprzednimi opisami swego wspaniałego życia...z resztą mam to gdzieś. miłego weekendu życzę
@theLPD: Ten też tu bajdurzył. Dobrze pamiętam bo sprawdziłem potem jego wpisy w innych wątkach i trochę się nie sklejały z opisem jego lajfstajlu.
Ale ok, jeśli się lepiej przez to poczuje to wierzę że tak spędza czas kiedy nie hejtuje na tagu.

wolałem z dziećmi pograć w gry planszowe niż słuchać Steka. Rozumiesz? Wiesz co to rodzina? Dzieci? Spędzanie wspólnie czasu z rodziną? POLECAM!
źródło: comment_1634377085NhrzHYW8rcdKJxzFQhKUgV.jpg
@LuckyStrike: Jakoś obejrzałem wczoraj tą audycję ze Stekiem i było bardzo kulturalnie, nawet ze strony widzów, nikt nie cisnął chamskich donejtów i nie dzwonił z jechaniem po kimkolwiek.
To o czymś świadczy. Widać prowadzący kanał nie mają nic do ukrycia i prowadzą go w sposób transparentny dlatego nawet nie było chamstwa u nich wczoraj na kanale. I tu nie chodzi że ktoś się bał zadzwonić tylko pewnie nie potrzebował psuć komuś
@LuckyStrike: widzę, że wracasz do "formy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) hejtowanie na maxa.
Kłamiesz i nie potrafisz się przyznać do błędu. Nawet twój poplecznik/fan przyznał mi rację.
Trochę mi ciebie jednak szkoda, bo rodzinę widzisz tylko na obrazku. Stąd ta żółć, która z ciebie wypływa. Na pewno ciężko być niekochanym, nie znam tego uczucia, ale patrząc na twoje wpisy wyobrażam sobie jak ci trudno w życiu ¯\_(ツ)_/¯
@dizel81: nie przepadam za wąsem i koksem ale taka prawda że hejt ich nie rusza i nie unikają trudnych pytań.Mają swoją społecznosć wypracowaną na weszło . Nawet jak sie narąbali na live to było sympatycznie i nie musieli się z głupot tłumaczyć na drugi dzień na przytyczki reagowali śmiechem.#!$%@? ma za duże ego kim on to nie jest.On wie lepiej i #!$%@? ...Jak twierdzisz inaczej to jesteś hejter.Wiesz lepiej , widziałeś
@Justyna16: nigdy tego kanału nie znałem ani ich, w sumie widać ze spoko ziomki choć nie zagłębiałem się w ich twórczość, oglądałem tylko dla Steka, ale uderzyło mnie jedno że naprawdę było spoko, nie śledziłem czatu, ale donejty były wyważone i bez jakiejś chamówy, nie wie może moderowali je ale nie ma to znaczenia. Byłem zdziwiony że tak fajnie i spokojnie bo podejrzewałem że to często jak u niektórych na lajtach
@Justyna16: było coś właśnie że oni ze sportem coś mieli wspólnego.
Dzięki za nakreślenie co i jak, ale świat piłek i innych sportów to nie mój świat.
Ale pozytywni ludzie jakby nie było.
@iolsh: Uwielbiam ten tag, dobre są tu podś#!$%@? z Prezesa aka Słońca Kambodży. Nie mogę się doczekać aż wam zaprezentuje swoje gnioty. Mam nadzieje ze będę wywoływał równie dużo emocji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuckyStrike: taki grzeczniutki jesteś bo znowu gnioty na swój kanał chcesz wrzucać, a nie chcesz podzielić losów prezesa. No nic się nie dzieje bez przyczyny.
Kiedyś oglądałem twój kanał i był ciekawy, nawet nie wiedziałem co wypisujesz tutaj.
taki grzeczniutki jesteś bo znowu gnioty na swój kanał chcesz wrzucać


@dizel81: he he he. A żebyś wiedział. A najlepsze jest to ze otwieram drugi kanał i będę tam wrzucał gnioty codzienne podobnie jak ekipa z Kambo. Liczę na wasze opinie i recenzje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LuckyStrike: pewnie mnie podpuszczasz, ale ok.
Jeśli będą ciekawe to sam ci tu napiszę coś pozytywnego i to nie chodzi o to nawet czy ktoś cię tu lubi czy nie, ale coś ciekawego samo się obroni.
Filmy Adama z Chin były ciekawe i też się dobrze oglądało przynajmniej dla mnie.
Ale w Kambo wyszło co wyszło