Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@walkie12: nie wiem co mam Ci odpowiedzieć na taki wysryw jak Twój, ale niech Ci będzie. Tak, dupsko mnie piecze, że karyny zarabiają najniższa krajowa bo nie mają perspektyw ani umiejętności czy wykształcenia na nic lepszego. A teraz wyłącz telefon i daj mi w końcu tego hot doga ( )
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc aha, nawet nie wiesz że tam się zarabia "trochę" więcej niż najniższa krajowa :) no nic, nie chciałem cię martwić, ale świat idzie do przodu i nawet tam dziewczyny już zarabiają więcej od ciebie. Musisz więc przewartościować swoje ego i przestać się czuć od nich lepszym. PS. Wstawaj do kołchozu!
  • Odpowiedz
@walkie12 na ogłoszeniu umowa o pracę i 4k na rękę. Przychodzi co do czego i:
-możliwość umowy o pracę po 3 miesiacach(ale tylko możliwość, jak Pan da to będzie)
-nawet jak już będziesz miał umowę o pracę, to na umowie wpisane 1/8 etatu
-4k na rękę, ale zależne od ilości przepracowanych godzin, czyli jak #!$%@? nadgodzin to będzie
Mirku błagam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@walkie12 ja tam wykorzystuje relacje znajomych którzy na żabkę trafili, żadnych faktów nie naginam.
Choć to chyba kwestia konkretnych sklepów akurat, ale prawda taka, że kasjerki z reguły nie grzeszą inteligencja. Ani też charakterem
  • Odpowiedz