Wpis z mikrobloga

Szukałem czegoś w projekcie nowego ładu, który został skierowany do Senatu https://www.senat.gov.pl/prace/proces-legislacyjny-w-senacie/ustawy-uchwalone-przez-sejm/ustawy-uchwalone-przez-sejm/ustawa,1191.html i natknąłem się na "Uwagi obywatelskie" - poniżej przedstawiam jedną z nich :D
Zwracam się do Was jako przedstawicieli obywatela by Senat nie poszedł ścieżką ZŁODZIEJSKIEGO PIS, który uchwalił Złodziejski NIE - ŁAD.
Jestem emerytem ma 71 lat. W wieku 69 lat po 46 latach pracy plus 5,5 roku ciężkich technicznych studiów przeszedłem na zasłużona emeryturę. Wyliczono mi ja w wysokości 11 tys. zł. Przez co najmniej 40 lat płaciłem wysokie składki i podatki. Przez 25 lat nie korzystałem z NFZ ponieważ miałem pakiet medyczny od pracodawcy.
NIGDY nie byłem polityczna szmata, nigdy nie byłem złodziejem, nigdy nie brałem udziału w przekrętach typu maseczki czy respiratory, nie dorobiłem się w kilka lat majątku w wysokości 40 milionów zł jak niektórzy zlodzieje z pis, nie byłem donosiciele SB, w PRL uczciwie pracowałem i nie udzielałem się społecznie ani politycznie.
Teraz ZŁODZIEJSKI pis by zapełnić KORYTA DOJNEJ ZMIANY dla swoich TŁUSTYCH KOTÓW obniży mi w NIE - ŁADZIE emeryturę o kikaset zł miesięcznie.
Nie mogę pogodzić się z tym ZŁODZIEJSKIM i BANDYCKIM oraz MAFIJNYM działaniem PIS - lamu.
PiS i wszystkim jego zwolennikom życzę wszystkiego najgorszego.
#podatki #polityka #senat