Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan-bartolomeu-dias: mam to w dupie, skoro platformersi powielaja fejki o tym Bakiewicz dostal pieniadze od pisu i ze za te pieniadze uzywal naglosnienie ktore jak sie okazalo nie bylo finansowane z tego konkursu ktory wygral

@ziemba1: możesz rozwinąć? Bo gdzieś widziałem że w tym przypadku MN dostał kasę na nagłośnienie. Nie wiem ile w tym prawdy bo się nie zagłębiałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziemba1: no tylko, że lewicowe organizację nie przychodzą na każde zawołanie władzy pokrzyczeć na powstańców i nie odnoszą się w swoim programie i zasadach do ideologii faszystowskiej.
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias: w programie "tak i nie" we wtorek gosciem byl Bosak z Zukowska i Bosak mowil ze przed programem zadzwonil do Bakiewicza aby zapytac sie o te doniesienia i Bakiewicz zdementowal. Myslisz ze coroczny organizator MN nie mialby mocnego naglosnienia?
  • Odpowiedz
  • 0
@Alakecz

typie, ale Bienale Warszawa to jest ośrodek organizujący różne warsztaty, w dodatku jest to samorządowa instytucja kultury więc miasto dotuje po prostu swoją działalność, tak jak dotuje inne samorządowe jednostki organizacyjne działające w celu realizacji zadań samorządu.

No właśnie dotuje szkolenia z antykapitalizmu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: nie XD. Nie daje żadnych szkoleń. Szkolenia daje Społeczna Szkoła Antykapitalizmu. Obecnie nic tam nie jest przez nich prowadzone i to nie oni dostali dofinansowanie. Naucz się czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziemba1: ale typie musisz być żałosny, jeżeli usuwasz moje wpisy, bo fakty i logika nie zgadza się z twoją kulawą ideologią xD

Lecisz na czarno i nie pozdrawiam chwasta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Alakecz

nie XD. Nie daje żadnych szkoleń. Szkolenia daje Społeczna Szkoła Antykapitalizmu. Obecnie nic tam nie jest przez nich prowadzone i to nie oni dostali dofinansowanie. Naucz się czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzbanie, to jest nazwa warsztatów, które organizuje Biennale.
  • Odpowiedz