Wpis z mikrobloga

Rozkminiam jak może wyglądać rajskie i mam wrażenie, że będzie totalny miszmasz. Moje pezypuszczenia (wydaje mi się, że dużo zależy od kolejności):
Sara podejdzie do Matiego. Vanessa jak to zobaczy, to w przypływie chwili zaatakuje Łukiego. Nana z kolei może chcieć się ratować nowym Michałem. I tutaj taki mały szczegół - jak wypisywali karteczki przy El Dursi to on wpisał gdzieś kogoś nietypowego, aż Klaudia była zaskoczona, więc może on tam wpisał Nanę, a nie Klauno mimo, że z nią był. I tym samym Klauno zostanie odpalona...
#hotelparadise
  • 9
@Marjaewa: jeśli randki były konsekwencją szkatułki "chcę zmian" (bo przecież nie "jest dobrze"), to czy to oznacza, ze i Klapessa i Milchad wybrali tę opcję?? Bo Sara na pewno tak. A Łoniak?
@Mallisso: imho zmian chciał Miłosz, oha, Sara, Łoniak, Taxichad i Łukasz. Puścili Sarę, Loniaka i Łukasza na randkę z tymi, z którymi chcieli iść (Łoniak wybrał Sarę, a Sara Milchada dlatego była dwa razy). Taxichad odpadl. Miłosza i Ohy nie puścili, bo pewnie wybrali na tak osobę, która ich wrzuciła do szkatułki - po moim trupie.