Wpis z mikrobloga

@Dropthedrop: na taxi se zadzwon i zamów, ceny juz te same są. Ostatnio była jakaś akcja na kielanowce z boltem ze psa nie chciał wziąć i bitki były, gdzies artykuł czytalem na ktoryms rzeszowskich portali, chyba wyborcza
@niemampomyslunannick: oczywiście że są ceny podobne a w wielu przypadkach taniej na taksie, bolt nie będzie dopłacał całe życie. Promocja to nie cena standardowa, poza tym maksymalna zniżka to 10 złotych, przy dłuższych kursach ta promka traci na znaczeniu. Już nie wspominając o tym, że bolt zabiera kierowcom 27% z każdego kursu (+8% podatku) a korporacja 2zł niezależnie od długości kursu, a już w ogóle nie wspominając o mnożnikach na bolcie
@Dropthedrop jechałam z kotkiem boltem w Rzeszowie już nie raz i nigdy nie było z tym problemu. Po zamówieniu bolta pisze wiadomość kierowcy, że podróżuje z kotkiem i jak coś komuś nie odpowiada to zawsze mogą anulować przejazd ;)
@rmk93: ok fajnie, ale Stary szczerze powiedziawszy mi to jest obojętne ile Bolt zabiera kierowcom, jak jeżdzą z własnej nieprzymuszonej woli ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak inni, ale ja mam cały czas promocje na Bolcie, a co przyniesie przyszłość? Nie wiem, ale wiem jedno na dzień dzisiejszy Bolt jest o wiele lepszą opcja transportową w Rzeszowie niż zwykła taksówka - co też polecìłem autorce postu.
@niemampomyslunannick: no to oczywiste ze jak masz promke a kurs niedaleki to wybierasz tańsze. Ja tylko wskazuję na fakt żeby bezmyślnie nie korzystać z bolta, bo i tak najtańszy, ponieważ często gęsto może się okazać że bedzie drożej, a o czasach przyjazdu do klienta nie mówiąc.