Wpis z mikrobloga

Mirki, jako, że już jakiś czas temu skończyłem raczej swoją przygodę z #elektronika, a zalega mi trochę gratów, to spakowałem wszystko w jeden wielki karton i chętnie oddam komuś, komu się bardziej przyda. W kartonie jest sporo rzeczy, w tym części elektroniczne, zasilacze, kable, jakieś duże LEDy, arduino, jakieś shieldy do niego, złącza, czujniki, duperele, ogólnie wszystko co mi zostało. Najchętniej bym oddał jakiemuś zapalonemu, początkującemu elektronikowi, bo będzie miał z tego na pewno uciechę, tak jak ja kiedyś miałem z różnych rzeczy na początku. Mogę wysłać paczkomatem na mój koszt, bo mi zalega w pokoju.

Możecie powrzucać jakieś fajne projekty, nad którymi pracujecie, to sobie wybiorę. Albo odpalę po prostu mirkolos spośród plusujących, jeśli nie będzie nic ciekawego :P
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nicniezgrublem: chętnie przyjmę, co prawda nie mam w głowie żadnego projektu, ale jakiś czas temu bawiłem się Arduino tworząc samochodzik zdalnie sterowany z telefonu przez bluetooth(moduł HC-06), a generalnie lubię po godzinach tworzyć niepotrzebne nikomu oprócz mnie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nicniezgrublem: Ja chętnie przyjmę, w szczególności rzeczy do arduino itp. Aktualnie pracuje nad urządzeniem do pomiaru prędkości ruchu np. siłowników bazując na 2 czujnikach. Jeszcze muszę napisać MENU i potem pobawić się żeby to zasilić odpowiednio, bo ma być przenośne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nicniezgrublem: robię radio/odtwarzacz z funkcją RFID dla mojej córki ( na Arduino) ;) właśnie wstałem przed pracą i patrzę jak wydrukowała się obudowa ( i #!$%@? bo się dysza zatkała i znów muszę puszczać wydruk xd)
@nicniezgrublem to pozwole i ja sobie napisać. Właśnie szukam jakiegoś pomysłu na siebie i wczoraj zacząłem się edukować w kierunku programowania arduino, narazie się uczę ewentualnie robię proste migacze diod na tinkercad i myślę że takie fizyczne arduino byłoby jak znalazł.
@nicniezgrublem: ja przygarnę bardzo chętnie! Robię w swoim domku instalacje podschodową led na programowalnych taśmach SK6812, do tego mam asystenta głosowego na NodeMCU I RaspberryPi a wieczorami rozkminiam najnowszą płytkę FPGA od Misys ( ͡° ͜ʖ ͡°) prosi prosi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby co to mogę podrzucić zdjęcia tego co robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)