Wpis z mikrobloga

@Jabby: weteranka powstania nie zgadza sie z PISem? Dirlewangerowiec!
Za każdym razem gdy już myślę że nie można się już bardziej złajdaczyć, oni odkrywają nowe przestrzenie bycia kanalią.
Patrioci.
  • Odpowiedz
@Jabby: Zgadzam się, wykorzystywanie starych, schorowanych ludzi dla realizacji krótkoterminowych celów propagandowych PO jest niemożliwie obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Jabby: o #!$%@?, przeprosił nawet. no to kariery jednak dużej nie zrobi. szukając tego wpisu widziałem inne jego tweety - primo: co za kanalia, secundo: skąd on ma czas tego tyle #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Jegwan: już nie udawajcie towarzyszu że nie wiecie o co chodzi - wasz partyjny kolega nazwał powstańców warszawskich dirlewangerowcami bo ośmielili się wystąpić przeciw partii. Jego rozumiem - on się przypadkiem tam nie znalazł gdzie jest.
Ale że ty się tak szmacisz za 120 euro to jest nie tylko zadziwiające ale smutne.
  • Odpowiedz
@Jegwan: 50 groszy wpadło? Może ona chciała tam być, a ty teraz sprowadzasz starszą osobę do od razu osoby z niepełnosprawnością. Znając życie, jest ona bardziej świadoma od ciebie pisowski aparacie.
  • Odpowiedz
@Jabby: W tym kraju nigdy się nic nie zmieni napuszczają was na siebie jak marionetki i patrzą jak się gryziecie a oni sie tam po pleckach klepią w sejmie i się śmieją xD
  • Odpowiedz
@Pedroo: Nie wpadło, bo nikt nie musi mnie opłacać, żebym wiedział, że oddanie możliwości decydowania o wewnętrznych sprawach państwa ponadpaństwowej organizacji zarządzanej przez ideologicznych szaleńców jest groźne. 10 eurocentów ci wpadło na konto?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@ForFun022:

W powstaniu warszawskim brała udział jako strzelec i łączniczka Oddziałów Osłonowych Wojskowych Zakładów Wydawniczych (WZW) – Biura Informacji i Propagandy – Komendy Głównej Armii Krajowej[6]. Był to oddział dyspozycyjny Antoniego Chruściela ps. „Monter” kierowany do wspierania oddziałów powstańczych w Śródmieściu Północnym[7]. Walczyła także w Śródmieściu Południowym i Powiślu, m.in. o utrzymanie elektrowni[1][5]. 6 września 1944 została ciężko ranna na ul. Smolnej[8].


Po kapitulacji powstania trafiła do niewoli niemieckiej; była
Jabby - @ForFun022: 
W powstaniu warszawskim brała udział jako strzelec i łączniczka ...

źródło: comment_1633948236CTJjPG3cGWD5DNQwm1fDFF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz