Wpis z mikrobloga

@100L3C: a widzisz ze napisał „niezobowiązującego”? nie oczekuj zbyt wiele od ludzi którzy chcą sobie w spokoju pograć ze znajomymi po robocie na luzie, nie są spoceńcami jak ty który się #!$%@? na klanowiczów ze stanął nie w tym krzaku w którym powinien
P.S
@leobenos: zgłaszam się do klanu, nick mam taki sam, najwcześniej na grę wbije w sobotę
  • Odpowiedz
@100L3C: Co? Już zapomniałeś jak pluton grałeś ze mną? Ja dobrze pamiętam jak artą się zabijałeś strzelając w budynki, a później grałeś na głównym koncie, gdzie miałeś jakieś 1500 wn8 albo mniej. #!$%@? grasz i piszesz jakieś wysrywy cały czas. Już byś się więcej nie ośmieszał nawet.
  • Odpowiedz
@sheridan97: xD no tak tylko ze ja na VIII robie tyle ile ty na swoich wiekszosci X wiec pomidorku do tego ja patrze na 30D wn bo to pokazuje umiejetnosci gracza a nie 10 letnie konto xD nie jestes nawet blisko mojego poziomu
  • Odpowiedz
@100L3C: Ile robisz na tych 8? Dawaj nick tego konta to się pośmiejemy xD #!$%@? tam grałeś, ciągle się #!$%@?łeś za 0 albo jakieś grosze robiłeś. Z 30 dni miałeś staty takie jak overall albo jeszcze gorsze xD Taki kit to możesz swojej starej wciskać.
  • Odpowiedz