Wpis z mikrobloga

Czytanie z listy do P0lkolitan
Pewna p0lka miała Mirka swego lecz powiedziała mu
Oddaj mi polowe majątku, swój płaszcz i samochód a Mirek spełnił rozkaz swej Pani
Odjechała wiec p0lka w dalekie krainy sponsorując cudzoziemskich chadów. Kiedy roztrwoniła majątek gdyż żyła rozrzutnie, a chady przestały się nią interesować albowiem przekroczyła już ścianę. Udała sie wiec do lokalnego mędrca z pytaniem: Czy istnieje mężczyzna co może rozwiązać jej kłopoty finansowe? Na co ów mędrzec rzekł: Tak, nazywa sie pracodawca.
Podjęła się wiec p0lka pracy lecz był to dla niej zbyt ciężki los i powiedziała w sercu swym; po co ja mam kalać swe szlachetne dłonie ciężką pracą i cierpieć niedostatek? Wrócę do Mirka mego a on mnie przyjmie z powrotem, przecież nawet moje brzydsze koleżanki maja swój beta bankomat. Wracając do kukolda swego, Mirek wypatrzył ja z daleko i zabarykadował drzwi i okna na co zdziwiona P0lka rzekła: Jak to? Nie przyjmiesz swej księżniczki z powrotem?
Na co Mirek odrzekł: Idź precz poza bramy miasta tam gdzie jest ciemność i zgrzytanie zębami
Mirek był kukoldem a stał się chadem, nie miał godności a odnalazł ją.
Lecz inny biało rycerz zapytał go: Jak to mężczyzna może nie przyjąć księżniczki do domu swego?
Na co Mirek który był martwy a narodził się na nowo odrzekł:
W każdej kobiecie #!$%@? dwie trzecie
Lecz zatwardziałe było serce biało rycerza i nie mógł zrozumieć on tej prawdy i odszedł wydymając wargi i potrząsając głowa.
#p0lka #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz