Wpis z mikrobloga

Jak chcecie kolejną dawkę #blackpill to polecam grupy dla skazanych na facebooku. Kobiety tam odliczają dni aż ich roobin hood wyjdzie z kozy, kombinują jak mu pomóc, zmniejszyć wyrok, wysłać paczkę etc.

Wy nic nie zrobiliście a nikt za wami nie będzie czekał, nikt nie będzie tęsknił, jeśli coś wam się stanie to nikt nawet nie zauważy. Po kilku miesiącach ktoś wezwie służby bo z waszego mieszkania leci a woda. A w środku wychudzony piesek lata pośród resztek waszych kości.
  • 13
Wy nic nie zrobiliście a nikt za wami nie będzie czekał, nikt nie będzie tęsknił, jeśli coś wam się stanie to nikt nawet nie zauważy


@m_ney: xD Co za #!$%@?. Może w takim razie jest jakiś powód że nikomu na Tobie nie zależy i nikt nie chce mieć z Tobą kontaktu i nie są nim kobiety xD
och, jak widzę kolega czyta w myślach i już wie kim jestem


@m_ney: Nie, kolega umie czytać, Ty sam to napisałeś

O #!$%@? pisałem ogólnie, nie o Tobie ale to Ty napisałeś że masz zły charakter
@EastWestEast: No, śmieszne - zwłaszcza w kontekście tego opisuje normictwo jak np. ten kolega @Niewiemja, że "musi być jakiś powód". U nas zawsze znajdzie się jakiś urojny powód a tam nie ważne - typiary spłacają długi po swoich gachach, oni wychodzą biją, zadłużają i zdradzają a one jeszcze do nich wracają. Ja nigdy nikomu nic nie zrobiłem ale z pewnością muszę być w głębi duszy odrażającym potworem z którym mało