Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem myślenia waszego. Gural jest jaki jest, ale niczego złego nie zrobił. Wszystko naciągane jak guma w gaciach, poprzekręcane fakty itd.

Zastanawiające jest też Wasze myślenie... Wiecie, że to show i nikomu sie krzywda nie dzieje, ale na siłę udajecie, że coś się stało. Z zawiści człowiek jest wiele zrobić, ale to co tu sie dzieje to spora przesada.

Jest wiele przypadków poważnych, ale wolicie siedzieć tu i wylewać złości na niego jakby nie wiadomo co zrobił.

Guralowi nic nie grozi i nikt mu nic nie zrobi, no chyba, że sam sobie coś zrobi. Znęcania się tam nie widać tylko głupie robienie jaj, a poważna instytuacja na coś takiego leje.

Dlaczego więc takie ścieki medialne napisały o tym?
Bo są na takim poziomie jak wy. Udają, że jest problem dla własnych korzyści i nawet nie patrzą czy jest to prawda czy nie. W sytuacji mediów bym się bała, bo nie można sugerować czegoś takiego bez konkretów.
Skoro piekarnik był zimny i wyłączony to jakim cudem wsadzenie kota do takiego piekarnika miałoby kotku zadać ból?!

Naciągane wszystko jak wasze gacie na łeb przez szkolnych rówieśników w toalecie. Może dlatego tak sie czepiacie każdego i wszystkiego.

Można się rozejść, nic nowego sie nie wydarzy, no chyba, że jeszcze beda pisać i gadać... Ale na tym się skończy, bo znamiona przestepstwa nie zostaly spelnione.

Ciekawe jakby pozwać te media ( ͡º ͜ʖ͡º) Użylil ksywki "gural", a przecież ta fraza jest znakiem towarowym i nie mogą jej użyć :)

Alan kwieciński też niby sie znęcał i co... Na zimnego grilla położyo pieska... Nic mu nie zrobili, bo to był ŻART... No ale wykopki czują okazje to atakują o byle co, bo nic innego nie mają do zaoferowania.

Świat wciąż zaskakuje. Życzę zdrowia i rozsądnego myślenia, bo ewidentnie go Wam brakuje.

Ps i nie, nie jestem guralem, ale jego widzką i mam clonieco do powiedzenia, bo ogladam cale streamy a nie tylko urywki jak wy, wiec mam o wiele wiecej do powiedzenia niz wy.

#gural #guralek #patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@Kot89 glupoty? To ty myslisz glupio jesli uwazasz, ze on krzywdzi kogos. koty sa czyste, maja jedzenie, sa calowane i przulane. Ja to widze bo ogladam caly live. To obejrzales shota gdy akurat wariowal. Zapoznaj sie z caloscia a nie urywkami, bo glupiec z ciebie
  • Odpowiedz