Wpis z mikrobloga

No fajnie fajnie... #!$%@? trochę nudy, ale czego się nie robi dla hajsu. W sumie i tak #!$%@? mam w tę kadrę. Wozić dupę samolotem w te i we wte. Żeby jeszcze coś wygrać a nie #!$%@? jeden jęczy że zmęczony bo na trzecią miał w piekarni, drugi że go plecy bolą bo latał z paczkami na czwarte piętro...
Dżizus #!$%@? mać marnowanie mojego czasu. Aż mi się przypomniało jak z Antonio w liceum uciekaliśmy z ostatnich lekcji żeby se poklepać na boisku
Hehe fajne czasy... a co oni tak drą tego ryja? A, już druga wpadła. Zajebisty stadion mają. Się pobudowali #!$%@?.. była republika radziecka by kto pomyślał. Dał bym se uciąć żeby u nas takie stadiony były...
Gdzie mój telefon kurde ciekawe czy jakaś odpisała. O! Vanessa...
21:05 - "wiesz co? #!$%@?ęty jesteś i tyle nie pisz do mnie więcej"

A #!$%@? to wszystko #!$%@? piłki mi się w życiu zachciało. #!$%@? wielki z tego mam i tyle. Jakbym był drwalem czy jakbym robił w wykończeniówce to by sama przede mną na kolana padała #!$%@? księżniczka. A i hajs byłby lepszy w sumie...
Daniella... Zablokowała mnie zajebiście.
Anna nic odzewu.
#!$%@?, dwanaście procent.. gdzie ja mam powerbanka? W szatni zostawiłem no jasne, a tera nie pójdę bo #!$%@? wstyd...
#!$%@?, no to oglądamy dalej.. jak ja #!$%@? nienawidzę mojego życia
#mecz
źródło: comment_16338072056xa4ro7Kj0cOqYzx66PZEV.jpg
  • 5