Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na tapet idzie Fender Stratocaster z Ideas.
Genialnie wyglądający zestaw, który biorąc pod uwagę niewielką ilość klocków został świetnie odwzorowany pod kątem detali. Zarówno po stronie samej gitary, jak i wzmacniacza. Sam klockowy wzmacniacz jest mniej więcej wielkości przenośnych wzmacniaczy typu Blackstar Fly 3 czy Orange Crush Mini.

W zestawie otrzymujemy klocki, które pozwalają na wybranie koloru gitary. Ja zdecydowałem się na czerwony, bo ten kolor nadaje gitarze takiego agresywnego, wyścigowego tonu. A także nie zbiera tak mocno kurzu, jak czarne klocki.
Na plus zasługuje mała ilość naklejek, które są dopasowane pod kolor klocków. Gryf i pickupy są nadrukami. W zestawie znalazł się też pasek gitarowy i efekt dźwiękowy oraz flexy pozwalające podłączyć gitarę do pieca i efekt gitarowy. Ale ja zrezygnowałem z eksponowana tych dodatków.

Zdecydowanie nie podoba mi się stosunek ceny do ilości klocków. W pełni zgadzam się ze stwierdzeniem Brodatego, że można było zrezygnować z dwóch kolorów i skupić się na jednym lub dać możliwość zbudowania strata w jednym kolorze, a tele w drugim.

Na koniec powiem, że to świetny zestaw, który cieszy oko i dumnie zdobi półkę. Dobry prezent dla gitarowego świra, a także dla świra Lego ;)

#lego #gitara #gitaraelektryczna
hoppek - Dzisiaj na tapet idzie Fender Stratocaster z Ideas. 
Genialnie wyglądający z...

źródło: comment_1633786587z8PDrg8dN8PrmfwBmEsenW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowy-anon: Aaa, dobra XD Chodzi o to, że ta biała płytka wygląda na wystającą. Ale ona w sumie nie wystaje poza obrys korpusu gitary. Jak dla mnie to to nie robi problemu.
  • Odpowiedz