Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gipson_90 super ziomek. Właśnie o to mi chodziło, czy pracujesz nad pogłębianiem wiedzy jak u Ciebie sprawy się mają. Mimo wszystko uważam, że asperger to nie jest jakiś wyrok i właśnie pracą nad sobą można zniwelować więcej. Zostań na tej drodze. Alko chyba nie jest tu potrzebne, a pasja czy hobby, o którym pisała OP pomogą Ci go zastąpić.
@Winsomegirl źle mnie zrozumiałaś, czuję się najlepiej od 2015 roku, pomyliłem lata, problemy miałem właśnie w 2015,nie 16.
Ja tu przyszedłem dla dobrego towarzystwa i potencjalnej zabawy, jesteśmy LEKKO anonimowi tutaj więc skorzysystalem z okazji napisać coś o sobie aby się przedstawić, aby nie wyjść tak na chama ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tylko123: Asperger to tylko coś w rodzaju cechy odmiennego myślenia od reszty ludzi, mimo że to jest spektrum autyzmu, to nie mam szerokiego odrealnienia od codzien ności, nie chcę być traktowany jak ktos upośledzony, mimo że choroba się w to wpisuje to wszystko zalezy od człowieka.
@gipson_90: dobre samopoczucie jest ważne ale skoro wspomniałeś o depresji to znaczy, że dalej masz z tym problem. Oczywiście nie chce się bawić w psychologa bo jest to delikatna sprawa ale nie wypada napisać zdrówko i elo
@krefi10: słuchaj jak wchodzę do baru to mówię do barmana na co mam ochotę i on mi nalewa :p np. mówię, że chce coś kwaśnego i owocowego, zazwyczaj jest kilka do wyboru to mi ziomek opowiada co tam mają i sobie wybieram wtedy ale nie zapamiętuje co to było bo chodzę do różnych miejsc w różnych miastach
@Winsomegirl: Masz rację, ale napisałem też o aspergerze, myslałem że będzie w takcie jesli napisze coś o sobie, nie wiedziałem że bedzie to nie na miejscu, myslałem że im więcej szczerości to tym więcej mozliwości
@Winsomegirl więc skąd szukanie agencji, dla zabawy? Wiadomo że różowy będzie miał więcej odpowiedzi od niebieskiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Mam nadzieję że dobrze spędzasz czas, i sorka za nieporozumienie, a teraz bawmy się