Wpis z mikrobloga

@FlasH: nie ma czasu na protesty, trzeba #!$%@?ć na miskę ryżu, a jak pisu nie będzie, to zabiorą 500 plus na bombelka, wszystko jedno kto kradnie, byle przelew był w terminie
  • Odpowiedz
  • 8
@FlasH Bo nie jest zgodny? Wiele osób już dawno mówiło o tym, że żadne organy UE nie mają mocy wpływać na nasze wewnętrzne prawodawstwo czy sądy.
  • Odpowiedz
@FlasH: Szczerze mówiąc nie mam siły i żadnej motywacji. Nie czuje się związany z tym krajem, planuje w jakiejś perspektywie wyprowadzkę do Niemiec.

Szkoda tylko, ze rozszerza się geopolityczna strefa wpływów Rosji kosztem zachodu, ale chyba nic na to nie poradzę, bo Polscy tego chcą
  • Odpowiedz
@FlasH: @Inboxie: Spokojnie, młoda prawica, która uważa że im mniej rządu tym lepiej, czujnie stoi na straży żeby wyśmiać ludzi którzy się sprzeciwiają rządowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc jak tylko ludzie wyjdą na ulice protestować to będzie taka sama gadka jak przy KODzie czy przy protestach aborcyjnych.
Co do protestów to zobaczymy, ale dla Polaków przynależność do UE jest bardziej święta od kompromisu aborcyjnego, więc
  • Odpowiedz
  • 3
@towinatuska Nie tyle niezgodny z konstytucją co wielu prawników mówiło, że UE nie ma możliwości wpływać na nasze ustawodawstwo czy sądownictwo. Po prostu żaden traktat podpisany przez Polskę nie dawał takiej mocy TSUE.
  • Odpowiedz
Zamierzacie spokojnie siedzieć na dupach i patrzeć jak Polska zamienia się w Białoruś?


@FlasH: ja tam siedzę z czteropakiem Harnasia przed Netflixem, co zasponsorował PiS, więc nie wiem, o co ci chodzi antypolaku.
  • Odpowiedz
@SirSherwood: nie jestem przekonany, tylko radykalne rozwiązanie może być skuteczne; nie z każdym trzeba się bawić w białych rękawiczkach; terlecki, kempa, zero... jak z chamem - za pysk i oderwać od koryta, kop w dupsko, żeby zaskomlał i czmychnął do komórki, z której parę lat temu wypełzł
  • Odpowiedz
@FlasH: Nie traktat tylko wyroki TSUE, które tyczą się spraw nie obiętych traktatami, jak na przykład sądownictwo. Tak samo zrobiło pół Europy, bo TSUE wydaj się, że jest jakimś "nadsądem" i może zabierać głos w każdej sprawie i wszystkich od Niemców po Hiszpanię zaczęło to irytować.

Tylko nasza biedna opozycja nie załapała, że wajcha przestawiona, TSUE wychodzi z mody. Tak samo jak z uchodźcami, Niemcy mówią, że Polska dobrze robi goniąc
  • Odpowiedz
@FlasH: szczerze mówiąc to w dupie mam, znowu będzie jak strajk kobiet, najpierw protest całego społeczeństwa, znikąd wyrosną lemparty i inne i ludzie się wkurzą na nich i pójdą do domu
  • Odpowiedz