Wpis z mikrobloga

@z1x2c3: nawet tego nie pisz, wszyscy liczą że sony się ogarnie i da kolejne exy, a nie remaster gry która tego nie wymaga, i dostała z reszta remaster na ps4. Nawet jeśli będą takimi cwelami i będą sprzedawać odgrzewane kotlety to nie sadze żeby to było szybciej niż w ciągu 3 lat, wiec jak nie grałeś to śmiało zacznij, a druga cześć możesz sobie darować, mówię to jako fan pierwszej części
  • Odpowiedz
@P4tryxus: Obie części mam już ukończone po kilka razy, tylko coś mnie naszło na przejście po raz kolejny. Wtedy przypomniałem sobie o tym remasterze-remastera 1 części. Myślałem, że to już niedługo. Wtedy bym jeszcze poczekał i w niego zagrał, ale jeśli to tylko plotki, to sobie daruję czekanie. Co do drugiej części - fakt, zawiodłem się srodze. Gra jest niezła, ale niestety jako KONTYNUACJA części pierwszej jest bardzo słaba. Zmarnowany potencjał.
  • Odpowiedz
@z1x2c3: też pewnie jak debil kupię, ale bankowo nie w najbliższym czasie, na ostatnim evencie nawet żadnej gry od ND nie było, podejrzewam ze pracują nad multi do tlos2.
  • Odpowiedz
@z1x2c3: Kurczę to chyba tylko ja wolę tlou 2 od tlou 1 jak czytam te komentarze. Może jestem dziwny. Ewentualnie ludzie kierują się czymś w rodzaju nostalgii, bo uważam , że tlou 2 jako pełnoprawna gra jest lepsza od jedynki.
  • Odpowiedz