Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: najbardziej mnie rozwala jak cieszą się z tego szury których jedynie konstytucja i nieprzejęte przez pis sądy broni przed chociażby pomysłami pis jak mandaty za brak maseczki.

Zastanawiam się co się dzieje w ich głowach.
  • Odpowiedz
alee kijowski ma długi a lempart jest gruba


@gardzenarodowcami: sorry, ale Kijowski ma długi za alimenty, więc to już go skreśla w oczach zwykłego człowieka - nie dba o własne dzieci, nie może dbać o innych. Lempart? Właśnie #!$%@?ła 1,5 mln i siedzi na granicy z Białorusią. Także lud miał rację - przywódcy strajków to byli niekompetentni idioci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alee kijowski ma długi a lempart jest gruba XD


@gardzenarodowcami: no nie no, ja wiem że PIS do bani i w ogóle, ale wybielanie i wychwalanie chorągiewki alimenciarza kijowskiego i starej agresywnej prukwy lempart to już nawet wam, lewicujące wykopki nie przystoi
  • Odpowiedz
@k1fl0w: No i co że może miał rację - jest tyle sposobów żeby pogrążyć pis, ale to akurat jakiś opłacony debil z niewiadowa i ulana locha z nosem od szukania trufli, która potrafi jedynie skandować "#!$%@?ć", mają być tą potrzebną alternatywą?
Nie no, super sprawa- brakuje jeszcze hitlera jako sławnego opozycjonisty TEGO ZUEGO PIZZZUUU, bo obszczany stonoga się wypalił, a buraczany leper nie żyje.
  • Odpowiedz
@k1fl0w Mieli rację, ale byli najlepszą opozycja jaką kaczor mógł sobie wymarzyć ¯_(ツ)_/¯
Dzięki ich nieudolności wielu ludzi tylko utwierdziło się w przekonaniu, że Jaruś Polskę zbawi
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Najbardziej rozpierala mnie fakt, że stare ruskie metody propagandy działają na elitę internetu jakim jest wykop xD „każdy protest musi mieć twarz”. Co ten alimenciarz, #!$%@? z tym, że tam było 100000 innych osób. Co ta gruba Lempart, #!$%@? z tym, że ten protest popierało 95% kobiet i jakieś 50% mężczyzn. Zbliża się protest nauczycieli za ogólną #!$%@?ę w szkołach. Co ten Broniarz protestuje, hultaj jeden
  • Odpowiedz