Wpis z mikrobloga

Ale tak szczerze to widziałem jak typek raz wali se konia w pociągu patrząc na moją byłą xD Jakby tam była sama to mogło być dodatkowo creepy xD


@GearIsGreat: Przecież to jest jeszcze bardziej creepy to co mówisz. Walił konia w waszym towarzystwie? xD
  • Odpowiedz
@ErikSkurveson: Tak xD Normalnie się gapił na nią tak ukradkiem (na jej krocze, miała spodniczke dosc krotką, ale nogi sciskala jak tylko mogla zeby nic przypadkiem nie bylo widac xD) i miał gazetę jakąś na udach ale widać było co ręka robi XD
  • Odpowiedz
@Mikstolar: tag heheszki, ale mi też coś takiego się zdarzyło kiedy byłam nieletnia. Wracając z miasta z koleżanką zobaczyłyśmy faceta, który musiał nas obserwować od dłuższego czasu. Na szczęście był w takim miejscu że nie mógłby nas dogonić, ale ewidentnie miał ręce w okolicach krocza i wykonywał oczywiste ruchy. Żałuje że nie zadzwoniłyśmy na policje, ale byłyśmy jeszcze dziecmi i po prostu pobiegłyśmy jak najdalej od tego miejsca
  • Odpowiedz
@Okoproroka: Żeby była jasność, nie śmieje się z takich sytuacji. Mi ani moim bliskim nigdy taka sytuacja się na całe szczęście nie przytrafiła, ale jakbym się dowiedział to takiego delikwanta chciałoby się rozszarpać. Śmieje się z bujnej wyobraźni pani Hani, bo takimi tweetami bardziej szkodzi niż komukolwiek pomaga
  • Odpowiedz
@Mikstolar: Ja tak powiedziałem xD więc tak założyłem. To co sprawia, że jesteś bliski pewności, że jej się to nie przytrafiło? Mi się nie wydaje to być jakieś kosmiczne stwierdzenie, znam mnóstwo lasek które widziały jak jakiś zwyrol ma reke w gaciach patrzac sie na nie w miejscu publicznym xD
  • Odpowiedz