Wpis z mikrobloga

Jeśli kupię AirPodsy przez internet w euro AGD, to ile trwa okres gwarancji takich słuchawek? Trzeba je gdzieś na stronie Apple rejestrować, czy jak to działa? Nigdy nie kupowałem nic nowego od Apple, stąd moje głupie pytanie #airpods #ios #apple #sluchawki
  • 11
  • Odpowiedz
@damian_22: Bo mediamarkt sprzedaje w Polsce towary z niemieckich zwrotów. Ja airpodsy pro mam od sierpnia 2021 do sierpnia 2022 (ten sam dzień co data zakupu) ale kupiłem w euro.
  • Odpowiedz
@elgov: @damian_22: elgov coś tam słyszałeś ale sam nie wiesz co. Produkty Appla i tak są zabezpieczany przez nich a nie przez Media Markt. A ja i tak nie kupowałem w Polsce tylko w Szwecji, a dlaczego tak było nie mam pojęcia. Gwarancje sprawdzałem na stronie Apple, być może to była data w której MM „odebrał” produkty od Apple, tak czy inaczej w MM miałem dwunastomiesięczną gwarancję, ale
  • Odpowiedz
@elgov: Moje słuchawki do tej pory nie mają wprowadzonej daty zakupu. Nie zajmowałem się tym po zakupie bo nie miałem na to czasu. Jakiś czas temu z ciekawości grzebałem w necie na ten temat i na stronie Apple znalazłem opcje w której wysyłasz do nich dowód zakupu i wrzucają korektę na datę i okres trwania gwarancji. Nie bawiłem się w to bo i tak było już po gwarancji i sam
  • Odpowiedz